reklama
CNN Prima News nominace

nominace

Výpis příspěvků ke štítku „nominace“

Ronaldo, Mbappé, Lewandowski. Euro 2021 je plné hvězd. Kdo má nejnabitější soupisku?

Euro 2021 vypukne už v pátek. Na fotbalový svátek se těší miliony fanoušků po celém světě a kladou si otázku: Kdo to bude letos? Na triumf si brousí zuby hned několik týmů. Podle bookmakerů je největším favoritem Francie, z jejíž soupisky jde hrůza. Následují Belgie a Anglie s rovněž kvalitním týmem. A bez šance určitě nejsou ani Španělé či obhájci prvenství z Portugalska. I v nominaci ostatních týmů se ale najdou velice zajímaví hráči, kteří můžou překvapit. Ostatně nestalo by se poprvé, kdyby evropský šampionát ovládl outsider. Posuďte sami. Připravili jsme pro vás kompletní přehled nominací jednotlivých účastníků UEFA Euro 2021.

Nominace na Euro: Šilhavý sází i na Hložka s Peškem. Volné místo nechává pro Kúdelu

Trenér české fotbalové reprezentace Jaroslav Šilhavý oznámil jen 25 jmen místo 26 v nominaci na mistrovství Evropy, které se uskuteční od 11. června do 11. července v deseti státech kontinentu. Ono volné místo drží stoperovi Slavie Praha Ondřeji Kúdelovi, který by se měl ve středu dovědět výsledek svého odvolání proti desetizápasovému trestu od Evropské fotbalové federace.

GALERIE: Vše o českém týmu na MS v hokeji 2021: Kdy hráli Češi a kdo byl na soupisce?

Aktualizováno

Po dvou letech se sportovní fanoušci dočkali pravidelného hokejového svátku. Mistrovství světa v hokeji 2021 pořádá Lotyšsko a začalo v pátek 21. května. První dva zápasy český tým prohrál, a zaznamenal nejhorší vstup do turnaje od rozdělení Československa. Ostatní zápasy základní skupiny Češi vyhráli. Ve čtvrtfinále naše hokejisty ale poslali domu Finové, kteří je porazili 0:1. Sen o medaili se letos tak opět nenaplnil. Kdo byl na soupisce trenéra Filipa Pešána a s kým a kdy čeští hokejisté hráli?

Nominace všech týmů na MS v hokeji. Která soupiska budí největší respekt?

Šestnáctka trenérů v posledních dnech a týdnech umíchala finální produkt, který vyšle na mistrovství světa v hokeji startující už v pátek 21. května v Lotyšsku. Podívejte se v článku CNN Prima NEWS na to, kteří hráči se dostali do finální nominace pro šampionát v Rize. Jednotlivé sestavy mohou v průběhu vrcholné akce nabýt na síle podle toho, jak se bude vyvíjet situace v zámořské NHL.

Letošní Oscaři se zaměří na téma pandemie. Co bude kvůli koronaviru jinak?

V noci z neděle na pondělí začne v Los Angeles 93. ročník udílení cen americké Akademie filmového umění. Kvůli pandemii covidu se letošní ceremoniál koná téměř o dva měsíce později, než bylo původně plánováno. Koronavirus rovněž poznamenal samotné slavnostní udílení, které bude poprvé na dvou místech zároveň. Letošní ročník je podle médií význačný rovněž různorodostí nominovaných filmařů.

reklama