Překvapení na svatbě v exotickém ráji. Místo hostiny dorazily vlny, hosté nevěřícně zírali

  • Téma: USA
  • Ester Elizabeth Singerová
  • 19. července 2022 18:49

Netradiční průběh měla svatba na exotických Havajských ostrovech. V momentě, kdy se svatebčané chystali na hostinu, zasáhla příroda. Obrovské vlny smetly vše, co jim stálo v cestě, a romantické místo s vyhlídkou na oceán se v mžiku proměnilo v bahniště plné převrácených stolů a židlí. Nikdo se ale naštěstí nezranil, a tak neplánovaný zážitek vzal ženich i nevěsta s patřičným nadhledem.

Riley a Dillion Murphyovi si užívali svůj šťastný den na Havaji, když je při svatební hostině zasáhlo překvapení ve formě obrovských vln. Stěna vody způsobená tropickou bouří porazila stoly, židle a smetla také svatební ozdoby.

V rozhovoru s místní televizní stanicí KHON pár prohlásil, že i když byli připraveni na tropickou bouři Darby, která o víkendu zasáhla Havaj, nečekali, že jim počasí ovlivní svatbu až takto.

Ze záběru je patrné, že někteří hosté s obavami sledují velkou vlnu valící se přímo na ně. Snad čekali, že ji zastaví zídka. To se ale nestalo a proud vody následně smetl vše, co nestálo pevně na zemi. Dílo zkázy pak dokonala druhá velká vlna. Účastníci party stihli před nebezpečím včas uniknout, někteří se na záběrech dokonce smějí.

„Byli jsme připraveni začít přenášet věci dovnitř, ale pak se objevila ta vodní stěna,“ řekl Dillon zpravodajské stanici a dodal, že „naštěstí na stolech nebylo žádné jídlo, dort byl schovaný.“ Všechny také ujistil, že během incidentu nebyl nikdo zraněn. Svatba podle něj byla díky nečekanému zážitku o to zajímavější. „Nakonec se nám povedlo udělat několik dobrých fotek s vlnami, které stříkaly nahoru, a obřad byl krásný,“ sdělil Dillon.

„Zničilo nám to taneční parket, ale zdá se, že to nikomu nevadilo. Na konci noci jsme všichni tančili v blátě a bylo to úžasné. Vše pokračovalo dál a byla to opravdu, opravdu zábavná noc,“ poznamenala Riley. Zážitek podle ní všem připomněl, že nejdůležitější je mít nablízku své nejdražší. „Řekl bych, že to, co se stalo, okamžitě naše rodiny spojilo,“ dodal Dillon.

Tagy:

Hlavní zprávy

Infobox

Válka na Ukrajině

sledujeme živě
00:36

Při střelbě ve škole v ruském Iževsku zemřelo 17 lidí, z toho 11 dětí

00:12

V plynovodech Nord Stream 1 a Nord Stream 2 prudce klesl tlak

23:38

V ruské Rjazani se pokusil upálit muž. Křičel, že nechce bojovat na Ukrajině

23:05

USA nikdy neuznají výsledky falešných referend vedených okupačními silami Ruské federace na Ukrajině

Žádný trik, pouze zodpovědnost. Novinář přiblížil vítězství Meloniové i její vztah k Rusku

Stefano Magni je italský novinář, spisovatel a překladatel. Žije a pracuje v Miláně, píše především pro on-line deník La Nuova Bussola Quotidiana. Zahraniční média podle něj vítězku italských voleb Giorgii Meloniovou vykreslují jako extremistku jednoduše proto, že o ní nic nevědí a její existenci zaznamenaly až nedávno. I přes její problematickou minulost jí považuje za zodpovědnou političku.

Piráti a Spolu se zatím na koalici v Praze neshodli. Hřib vypočítal podmínky

Komunální volby v hlavním městě vyhrála koalice Spolu pro Prahu, získala 19 mandátů v zastupitelstvu, které má 65 členů. Druhé skončilo ANO se 14 mandáty. Třetí Piráti budou mít 13 zastupitelů. Mandát v Senátu získal v prvním kole ve volebním obvodu Praha 6 Jiří Růžička (TOP 09), na Bruntálsku Ladislav Václavec (za ANO) a na Orlickoústecku jmenovec premiéra Petr Fiala (za KDU-ČSL). Pražský městský soud mezitím bude pokračovat v projednávání kauzy dotačního podvodu u projektu kongresového areálu Čapí hnízdo.

Vláda schválila rozpočet na příští rok. Navržený schodek nově činí 295 miliard korun

Vláda premiéra Petra Fialy (ODS) schválila návrh státního rozpočtu na příští rok. Ministr financí Zbyněk Stanjura (ODS) ve finální podobě představil schodek 295 miliard. To je o téměř 30 miliard více, než byl původně plánovaný deficit. Důvodem jsou kompenzace spojené s vysokými cenami energií. Kabinet projednával také zvýšení důchodů. Průměrná starobní penze by se měla zvýšit o 825 korun.

Vědci otestují vesmírnou obranu Země. Kosmická loď se chystá na srážku s asteroidem

Kosmická loď americké vesmírné agentury se v pondělí srazí s planetkou o průměru 160 metrů. Plánovaná kolize má vesmírné těleso vychýlit z kurzu a otestovat tak nový systém planetární obrany. Experiment má prokázat, zda by vědci dokázali Zemi ochránit před možným nárazem asteroidu. Ten by totiž mohl představovat výrazné ohrožení pro lidský život. Veřejnost může srážku sledovat živě na internetu.

Domácí zpravodajství

Hádka jako v družině. Jste trapný, vmetl Jurečka Okamurovi. Ne, to jste vy, opáčil šéf SPD

Ostrá slova kvůli Rusku, skákání do řeči i slovní útoky. Diváci povolební Partie Terezie Tománkové v lánském zámku byli svědky několika hádek mezi vládními politiky a šéfem opozičního hnutí SPD Tomiem Okamurou. Zatímco ministra práce a sociálních věcí Mariana Jurečku (KDU-ČSL) osočil ze lži, šéfa Senátu Miloše Vystrčila kritizoval za údajné překrucování slov. Koaliční politici mu ostrá slova vrátili – Okamura si vyslechl, že se chová trapně a že chce vyjednávat s nepřátelským Ruskem ohledně plynu.