reklama

vlna

Výpis příspěvků ke štítku „vlna“

Flegr varuje před největšími vlnami pandemie. Zachraňte se sami očkováním, prosí

1. října 2021 13:34

Na podzim nás čeká zatím největší vlna pandemie a mnohem větší ještě v lednu, varoval ve vysílání CNN Prima NEWS evoluční biolog Jaroslav Flegr. Podle něj se lidé mohou zachránit pouze očkováním. Předejít dalším vlnám a zavření škol by mohlo pomoct i pravidelné PCR testování, myslí si. Podle prezidenta České lékařské komory (ČLK) Milana Kubka byly současné počty nově nakažených očekávané. Zároveň ale také vyzval k očkování.

Sledujte ZÁZNAM K věci: Očekává Roman Prymula v Česku další covidovou vlnu?

8. září 2021 11:51

Mají se Češi připravit na další covidovou vlnu? Epidemiolog Roman Prymula bude hostem v pořadu K věci. V něm se pokusí předpovědět, jak by se epidemická situace v ČR mohla dál vyvíjet. Bývalý ministr zdravotnictví rovněž víc rozvede svůj nedávný výrok, že prý mohlo kvůli koronaviru zemřít o 15 tisíc lidí méně, kdyby byla restriktivnější opatření.

Sledujte ZÁZNAM: Přijde po rozvolňování další covidová vlna? Odpoví Roman Prymula

29. dubna 2021 08:53

Díky očkování a postupnému rozvolňování v Česku v červnu nebudou téměř žádní nově nakažení. Tak předpovídá vývoj covidové pandemie ministerstvo zdravotnictví. Nehrozí však i kvůli různým mutacím viru v budoucnu další covidová vlna? I o tom by měl promluvit epidemiolog a poradce prezidenta Miloše Zemana Roman Prymula v pořadu Nový den na CNN Prima NEWS.

reklama