reklama

Novoroční polibek, pak se Patrasová na Slováčka rozzlobila: Sedm let mě ponižoval

Manžel Dády Patrasové Felix Slováček se na dlouhých sedm let zatoulal k umělkyni Lucii Gelemové. Nedávno se však s o 40 let mladší ženou rozešel a nyní se na sociálních sítích objevila novoroční fotografie, na níž znovu líbá svou manželku. Podle toho, co ale Patrasová řekla redakci ShowTime, to na žádný happy end nevypadá.

reklama

Patrasová by mohla být na koni. Došlo totiž na její slova a vztah 78letého Slováčka s milenkou Gelemovou dopadl fiaskem. Jaké jsou ale její skutečné pocity a usmíří se nakonec se známým saxofonistou? „Necítím nic. Žádný happy end se nekoná. Mávnutím proutku to neodezní. Bylo to sedm roků,“ má jasno herečka.

Vito je můj anděl

Manželé sice bydlí pod jednou střechou, ale společný program nemají a ani si ho navzájem nesdělují. „Jak jsem se dočetla v novinách, odjel si na hory. Už je to narušené a hlavně sedm let mě ponižoval. Je to prostě strašné,“ pokračovala 65letá Patrasová s tím, že Slováčkovi jen tak odpustit nedokáže.

Pro Patrasovou je tak oporou o 13 let mladší Ital Vito. Je dlouholetým rodinným přítelem, ale lásku si troufl vyznat teprve před třemi lety. Od té doby jsou v kontaktu. „Vito je můj anděl, volá mi každý večer. Zamiloval se do mě,“ popsala herečka.

Tagy:

Hlavní zprávy

Začal jsem chodit, prozradil Zeman. Zkritizoval Pekarovou kvůli výroku o Orbánovi

Potěším vás, začal jsem chodit. S pomocí hole v levé ruce a bodyguardem, který mě drží za pravou ruku. V rozhovoru pro Frekvenci 1 to prozradil prezident Miloš Zeman s tím, že je nadále na vozíku, ale udělá alespoň několik kroků. Ve svém vyjádření si však neodpustil kritiku na účet předsedkyně Sněmovny Markéty Pekarové Adamové (TOP 09) kvůli jejímu výroku o Viktoru Orbánovi.

Ohlasy z fotobanky, provozovatel v Záhřebu. Hřib se pochlubil oceněním od pochybného webu

Zdeněk Hřib (Piráti) to schytal od kritiků i vtipálků poté, co se na sociálních sítích pochlubil oceněním v žebříčku nejlepších evropských primátorů. Cenu mu udělila stránka Mayors of Europe (Starostové Evropy), jejíž pozadí ale vzbuzuje nemalé pochybnosti. Není například zřejmé, kdo za ní stojí, podle databází by ji měl spravovat chorvatský neziskový think tank. Samotná stránka navíc není příliš zabezpečená a v sekci s ohlasy používá fotky lidí z fotobank. Hřib se po kritice už k ocenění nevyjádřil, reagoval pouze jeho poradce.

Konec testů. Bez očkování nebudou smět Francouzi ani do kina, ani do vlaku

Francouzský parlament v neděli schválil zákon, který znemožní neočkovaným lidem vstup do restaurací, kulturních a sportovních zařízení či dálkových dopravních spojů. Informovaly o tom zahraniční tiskové agentury. Ve Francii se nyní šíří vysoce nakažlivá koronavirová varianta omikron, za uplynulý den přibylo v této zemi se 67 miliony obyvatel 278 129 nových případů infekce.

reklama

Domácí zpravodajství

Ryby měly spálené bělmo a pěnu u úst. Rybáři vytáhli z Labe stovky mrtvých zvířat

Na Labi pod výtokem z papíren Mondi ve Štětí na Litoměřicku zaznamenali rybáři hromadný úhyn ryb, včetně trofejních kusů. Z řeky už jich vytáhli stovky kil. Přímo na místě Česká inspekce životního prostředí odebrala vzorky vody, ze kterých se bude zjišťovat, jaká látka a odkud ryby otrávila. Výsledky by měly být známé příští týden. Rybáři předpokládají, že další uhynulé kusy se nacházejí dál po proudu.

Protesty proti opatřením v Plzni: Odpůrci zaplnili půlku náměstí, demonstrovali i lékaři

Odpůrci opatření proti šíření covidu a povinného očkování vybraných profesí a lidí nad 60 let v neděli odpoledne zaplnili téměř polovinu plzeňského náměstí Republiky. Akce s názvem „Devět kroků ke svobodě. Probudíme Plzeň?“ začala před 14:00. Policie dosud nezaznamenala narušení veřejného pořádku. Akci pořádala iniciativa Chcípl PES, která organizuje demonstrace po celém Česku.

reklama