CNN Prima News polibek

polibek

Výpis příspěvků ke štítku „polibek“

Desetinásobná olympijská medailistka políbila manžela. Popřela tím prý svou zemi

11. února 2022 22:24

Vypadalo to úplně nevinně. Desetinásobná olympijská medailistka, již nyní legenda a ikona short tracku Italka Arianna Fontanaová, hned po svém triumfu na trati 500 metrů na letošních zimních hrách dobruslila ke svému manželovi a zároveň trenérovi a políbila ho. Podle světových médií tím ale potvrdila svůj narušený vztah s olympijskou federací vlastní země.

Nýmandka bez úrovně, okomentovala ostře Dáda kroky Gelemové. Proč se podle ní malířka mstí?

31. prosince 2021 11:00

Veškerá pouta mezi hudebníkem Felixem Slováčkem a jeho bývalou milenkou Lucií Gelemovou jsou zpřetrhána. Nyní malířka oznámila, že si najala právníka, neboť má ze Slováčka strach. Jeho manželka, zpěvačka Dagmar Patrasová, jí však takový krok nedarovala. „Je to nýmandka, nemá úroveň,“ rozčílila se. Proč se podle ní 38letá žena chce mstít? Kvůli dědicovi.

Medailová love story: Nejdřív slavil on, za sedm minut ona. Fantazie, zářil pár štěstím

2. srpna 2021 22:55

Mít společné názory, zájmy či silné vzpomínky je vždy solidním základem pro fungování partnerského vztahu. Plavcům Pernille Blumeové z Dánska a Francouzi Florentu Manadouovi zůstane v paměti nedělní olympijský podvečer. Během několika minut získal pár hvězdných sportovců bronzovou, respektive stříbrnou medaili. Úspěch oslavili společným polibkem a dlouhým objetím na břehu tokijského bazénu.

Polibek na znamení útěchy. Kate na pohřbu prince Philipa dojala vřelým gestem

24. dubna 2021 21:44

Na pohřbu prince Phillipa, který proběhl minulou sobotu, působila vévodkyně Catherine, které se lidově říká Kate, jako stmelující prvek. Během ceremonie se zaujetím pozorovala prince Harryho rozkmotřeného s jeho nejbližšími poté, co opustil Buckingamský palác a odstěhoval se s rodinou do Kalifornie. Pak překvapila veřejnost vřelým činem, kdy prince Charlese dokonce políbila na tvář a podpořila ho tak v těžké chvíli.