CNN Prima News Nuselský most

Nuselský most

Výpis příspěvků ke štítku „Nuselský most“

Pětice demonstrantů zablokovala Nuselský most. Byli spojeni řetězy, zadržela je policie

18. ledna 2022 09:36
Aktualizováno

Pražský Nuselský most ve směru do centra města v pondělí v ranních hodinách zablokovali demonstranti, kteří nesouhlasí se podobou dohody o dolu Turów. Pět lidí spojených řetězy se pohybovalo ve vozovce, čímž přerušili provoz. Po příjezdu policistů odmítli ze silnice odejít, byli proto zadrženi. Celou věc nyní šetří policie.

Policie hledá svědky noční jízdy v protisměru po Nuselském mostě v Praze

24. listopadu 2020 19:06

Policisté v úterý zveřejnili záběry vozidla značky BMW, jehož řidič uháněl v noci na neděli Prahou po Nuselském mostě v protisměru. Následně vjel na schody, které se pokusil sjet do parku Folimanka. Na těch však uvízl. Policie po incidentu zatkla muže, který stál vedle nabouraného auta. Ten tvrdil, že vozidlo neřídil, i přes to, že v rukách držel klíče. Kriminalisté hledají svědky.

Zdrogovaný řidič najel v centru Prahy na schody, vyprostit jej museli hasiči

22. listopadu 2020 10:49
Aktualizováno

Tak „zajímavou“ práci pražští hasiči pár měsíců neměli. V neděli objevili na schodech na konci ulice Lublaňská v druhé městské části vozidlo se slovenskou poznávací značkou. Na vyproštění použili tzv. hydraulickou ruku. Případ nyní řeší Policie ČR, protože řidič měl pozitivní test na omamné látky.