CNN Prima News Nuselský most

Nuselský most

Výpis příspěvků ke štítku „Nuselský most“

Za dopravní peklo v Praze může přestavba století. Mizerná koordinace, vyčítá městu opozice

Cestování autem po Praze se stává v posledních týdnech nervydrásající disciplínou. Podzimní měsíce jsou nejnáročnější, co se intenzity dopravy týče, letos navíc brzdí řidiče rekonstrukce klíčových silnic. Podle představitelů města za to může letní rekonstrukce Barrandovského mostu, kvůli které se musely některé stavby přesunout na podzim. Podle opozice je na vině špatná koordinace a nekoncepčnost.

Proti jeho výstavbě se konaly demonstrace, dnes sem lidé míří za kulturou i sportem: Areál Jammertal

Letní teplé dny už máme za sebou. Nicméně i podzim v Česku dál přeje venkovním aktivitám. Ať už preferujete sport, či raději vzpomínáte na čas strávený s blízkými v poklidnějším tempu, můžete zamířit do volnočasového areálu Jammertal v pražském parku Folimanka. Nadšení vzbudí především u vyznavačů skateboardingu a kolečkových bruslí. Zklamání ale nehrozí ani obdivovatelům umění.

Dalibor Janda slaví kulatiny: Gott ho zklamal, miliony měl už za totality. Řešil ale i tragédii

Zpěvák Dalibor Janda slaví 70. narozeniny. Vzpomínat může na krásná i velmi smutná období. Třikrát vyhrál Zlatého slavíka, což mu nemohl zapomenout ani sám Karel Gott. Jeho honoráře už za totality dosahovaly pohádkových částek. Oproti tomu ale musel například hledat cestu, jak se vyrovnat s tragickou smrtí syna, jenž spáchal sebevraždu.

Policie hledá svědky noční jízdy v protisměru po Nuselském mostě v Praze

Policisté v úterý zveřejnili záběry vozidla značky BMW, jehož řidič uháněl v noci na neděli Prahou po Nuselském mostě v protisměru. Následně vjel na schody, které se pokusil sjet do parku Folimanka. Na těch však uvízl. Policie po incidentu zatkla muže, který stál vedle nabouraného auta. Ten tvrdil, že vozidlo neřídil, i přes to, že v rukách držel klíče. Kriminalisté hledají svědky.

Probošt kapituly: Prymula neměl kam projít, jako restaurace slouží celý objekt

Probošt vyšehradské kapituly Aleš Opatrný nesouhlasí s výrokem ministra zdravotnictví Romana Prymuly (za ANO), že by se středeční jednání konalo v soukromých prostorách kapituly. „Nechci nikomu ublížit, nevím, kdo panu Prymulovi co před restaurací řekl. Celý objekt je ale pronajat společnosti, která tam provozuje restauraci. Co se tam děje, do toho my nemluvíme,“ řekl pro CNN Prima NEWS Opatrný.