CNN Prima News objednávky

objednávky

Výpis příspěvků ke štítku „objednávky“

Dopravní kurýři varují před vánočním náporem. Kdy nejpozději objednat dárky?

10. prosince 2021 19:42

I přes rekordní zájem o předvánoční objednávky v roce 2020 je letos nápor na kurýrní služby opět o něco větší. Zatímco některé obchody proto doporučují objednávat dárky nejpozději do pátku 17. prosince, jiné dokáží zboží dodat i při objednání tři dny před Štědrým dnem. Nejvíc přitom záleží právě na kurýrních službách.

Neočkovaní vzali pár hodin před zákazem služby útokem. Kadeřnictví praskají ve švech

20. listopadu 2021 20:17

Neočkovaní lidé mají tento víkend poslední možnost zajít si například do restaurace, kina, na kosmetiku nebo k holiči. Služby tak na některých místech praskaly ve švech. Lidé bez vakcíny tak reagují na nová covidová opatření vlády, která je značně omezí, protože prokázat se negativním testem už jim ve veřejných místech nestačí.

Ředitel Amazonu: Vánoční špička je dvojnásobná. Přijali jsme tři tisíce brigádníků

17. prosince 2020 13:51

Poslední týden před Vánoci tradičně vrcholí nákupní horečka a tlak na dodání objednaného zboží z internetu. Právě po něm je letos extrémní poptávka i kvůli koronavirovým omezením. Internetové obchody a zásilkové služby tak na pomoc najímají brigádníky. Logistickou špičku zažívá i jeden z největších internetových obchodů světa – Amazon. Ten se snaží i v této těžké době své zaměstnance povzbudit a ocenit.