Holubová i Schillerová fandily v publiku. Podívejte se na snímky ze zákulisí Superduelu

Čekající fotografové, plné podium podporovatelů i politici a známé české osobnosti v publiku. Tak vypadala středeční prezidentská debata Superduel: Bitva o Hrad na CNN Prima NEWS. Prezidentští kandidáti Andrej Babiš (ANO) a Petr Pavel přišli do studia za doprovodu svých manželek, ve vysílání si pak vyměnili sérii ostrých vzkazů. Podívejte se na zákulisní snímky posledního předvolebního Superduelu na CNN Prima NEWS.

Jako první přišel Petr Pavel se svou ženou Evou. Bývalého náčelníka generálního štábu vzápětí krátce vyzpovídali novináři. Asi o 15 minut později dorazil také Andrej Babiš se svou manželkou Monikou, reportéry ale přešel a zamířil přímo do studia.

V publiku se objevil štědrý počet sympatizantů z obou prezidentských táborů. Svého předsedu přišla podpořit šéfka poslanců hnutí ANO Alena Schillerová a místopředseda Karel Havlíček. Pavlovi naopak fandila například herečka Eva Holubová.

Celý duel prezidentský kandidátů si můžete poslechnout i jako podcast:

Tagy:
prezidentské volby Andrej Babiš CNN Prima NEWS volby pořady CNN Prima NEWS Petr Pavel prezidentské volby v ČR 2023 fotogalerie kandidát na prezidenta superdebata Superduel: Bitva o Hrad