Šťastný konec pátrání po seniorovi z Prostějovska. Rodina se obávala výpadků paměti
Policie Zdroj: Profimedia.cz
Policie odvolala pátrání po 82letém seniorovi, který ve středu večer odešel z domova v obci Čehovice na Prostějovsku na procházku a od té doby se rodině neozval. Muže se ve čtvrtek odpoledne podařilo najít, je v pořádku. ČTK to sdělila policejní mluvčí Miluše Zajícová.
„Senior je na svůj věk v dobré kondici, pravidelně chodí se svým psem na procházky, nejčastěji v okolí obce svého trvalého bydliště. Vzhledem k jeho předchozím zdravotním indispozicím může mít výpadky paměti a být dezorientovaný. Jedná se o diabetika, který si neaplikuje inzulin,“ uvedla k původnímu pátrání Zajícová.
ČTĚTE TAKÉ: Nepoznáte ho? Úprk lupiče s lebkou sv. Zdislavy z baziliky na záběrech od policie
Před 20. hodinou pak policie pátrání odvolala. „Pátrání po pohřešovaném seniorovi bylo ukončeno. Byl nalezen bez vážné újmy na zdraví oznamovatelkou na cyklostezce u obce Mostkovice krátce před 18:00,“ uvedla Zajícová.
MOHLO VÁM UNIKNOUT: Mladý vrah ze Slovenska u soudu provokoval rodinu zastřelené těhotné ženy bez špetky lítosti