reklama

Rozchod je nesmysl, Bezděková a Lambora září zamilovaností. Promluvili o dítěti

Může vztah modelky a herce fungovat? Andrea Bezděková a Marek Lambora jsou tomu zářným příkladem. Zamilovanost z nich srší, přesto je prý na rodinu ještě čas. A možná i na polyamorii. Co dalšího pár prozradil?

reklama

Modelka Andrea Bezděková tvoří pár s hercem Markem Lamborou už rok. A i když je herec, Bezděková se nebojí, že by na ni něco hrál. „Věřím mu úplně všechno. Ne, myslím, že Marek je rytíř – a těm se věřit může,“ sdělila se smíchem modelka a dodala, že když její partner začne hrát, změní tón hlasu a okamžitě to na něm pozná.

„Normálně mluvím poměrně výš, a když začnu něco dělat, je fakt, že to pozná docela rychle. Většinou hraju takové fóry, že vymyslím nějakou lest, kterou většinou prokoukne. Někdy ale ne – a to je super,“ doplnil Lambora.

A co říká oblíbený herec na to, že ho jeho polovička označila za rytíře? „Je krásné, když se dozvíte, že o vás takhle někde mluví. Hrozně hezky se mi to poslouchá. Ona je taková slunečnice, která mi svítí do života a vždycky mi vykouzlí úsměv na tváři,“ prozradil Lambora.

I když jsou zamilovaní až po uši, na děti prý mají ještě čas. „Děti bych chtěla moc, jen ještě není správný čas,“ podotkla Bezděková. Ani Lambora se na ně zatím necítí. „Mám to úplně stejně. Je ještě brzo. Jednou bych ale chtěl asi dvě, určitě ne jedno. Pokud jich bude víc, jedině dobře, jenom ne najednou,“ doplnil Lambora.

A když ještě nemyslí na rodinu, co říkají na polyamorii? „Nejsem sobec, ale nejsem v ‚tom kruhu. Kdyby přišel po třiceti letech manželství, kdy je vyzkoušené opravdu všechno, možná by byl čas na čerstvý vítr, ale po roce vztahu si to nedokážu představit,“ odpověděla Bezděková.

Tagy:

Hlavní zprávy

Válek chce vyměnit hlavní hygieničku. Svrčinová by se měla starat o jídlo ve školách
Zdravotnictví

Válek chce vyměnit hlavní hygieničku. Svrčinová by se měla starat o jídlo ve školách

Budoucí ministr zdravotnictví Vlastimil Válek (TOP 09) chce změnu na postu hlavní hygieničky. Nepočítá s tím, že by tuto funkci nadále zastávala Pavla Svrčinová. Je odbornice na výživu, a měla by se tedy na ni zaměřit. S odkazem na mluvčího TOP 09 a AntiCovid týmu koalice Spolu Vladana Vaňka to napsal Deník N. Kdo by měl Svrčinovou nahradit, Vaněk nesdělil. Na dotaz podle webu nereagoval ani Válek.

Připoutal pětiletou holčičku a nechal ji umřít žízní. Islamista dostal za umučení doživotí

Německý soud v úterý uložil doživotní vězení někdejšímu příslušníkovi Islámského státu (IS). Iráčan Táhá al-Džumajlí byl usvědčen z genocidy a spáchání válečného zločinu s následkem smrti v procesu kolem umučení zotročené jezídské dívky v Iráku. Předsedající soudce Christoph Koller řekl, že jde celosvětově o první rozsudek kvůli zločinu IS spáchanému na náboženské menšině jezídů.

reklama

Domácí zpravodajství

Exšéf Věcí veřejných i policista Petržílek se radují. Soud je v kauze odposlechů osvobodil

Soud osvobodil někdejšího předsedu Věcí veřejných (VV) Víta Bártu i policistu Jana Petržílka. Neprokázalo se, že vynesli odposlechy Bezpečnostní informační služby (BIS), v nichž se lobbista Roman Janoušek a tehdejší pražský primátor Pavel Bém (ODS) oslovovali „Mazánku“ a „Kolibříku“. Úterní verdikt není pravomocný, státní zástupce žádá pro oba muže podmíněné tresty za ohrožení utajované informace a ponechal si lhůtu pro případné podání odvolání.

Zdrogovaný pacient řádil v nemocnici v Hradci Králové. Agresor poničil urgentní oddělení

Agresivní pacient v pondělí večer ve Fakultní nemocnici (FN) Hradec Králové poničil vybavení. Zřejmě byl pod vlivem drog. V úterý to řekla mluvčí policie Lucie Konečná. Incident potvrdil také mluvčí nemocnice Jakub Sochor. Podle něj k události došlo na oddělení urgentní medicíny. Muž způsobil statisícové škody a zůstává v péči lékařů.

reklama