CNN Prima News polyamorie

polyamorie

Výpis příspěvků ke štítku „polyamorie“

Do třetice ano. Miliardář Janeček se oženil, nevěsta vystřídala hned troje šaty

21. prosince 2021 21:54

Miliardář a matematik Karel Janeček v úterý 21. prosince potřetí řekl své „ano“. Za manželku si v kostele svatého Mikuláše v Praze vzal dlouholetou partnerku Lilii Khousnoutdinovou, se kterou má dvě děti. Datum veselky ani čas slibu nebyl náhodný, vše měl Janeček promyšlené. Změní nyní miliardář svůj postoj a hodí polyamorii za hlavu?

Frühlingová na rovinu o polyamorii: Většina Čechů podvádí, my máme koule na to, si to přiznat

4. října 2021 18:45

Zpěvačka Iva Frühlingová před pár měsíci otevřeně přiznala, že s manželem žije v polyamorním vztahu. Její prohlášení tehdy mnohé pobouřilo. Podle ní však nejde o nic převratného, v takovém vztahu podle ní totiž žije až 70 procent Čechů. „Akorát my máme koule na to, si to říct, a nic si netajíme,“ uvedla v pořadu Povídej na CNN Prima NEWS Frühlingová.

Homosexuálové jsou devianti. Evropská unie je chce zvýhodnit, tvrdí Foldyna z SPD

20. června 2021 13:23

Homosexuálové a další členové LGBT+ komunity jsou podle poslance SPD Jaroslava Foldyny devianti. Prohlásil to v nedělní Partii Terezie Tománkové na CNN Prima NEWS. Schyluje se podle něj k tomu, že bude tato komunita upřednostňována třeba při výběru pracovní pozice. Proti jeho vymezení se tvrdě ohradili jak senátorka ODS Miroslava Němcová, tak Pirát Jan Lipavský.

Polyamorie je nemorální, pustil se Babiš do Pirátů. To není věc státu, řekl Ferjenčík

13. června 2021 20:48

Spory mezi Piráty a premiérem Andrejem Babišem (ANO) jsou stále častější. Tentokrát se Babiš pustil do poslance Mikuláše Ferjenčíka a jeho názoru na polyamorii, tedy vztah více lidí. Český premiér považuje tento způsob života za nemorální. Ferjenčík Babišova slova okomentoval tím, že stát by se neměl motat lidem do života. Následně si z něj vystřelil na sociálních sítích.

Zpěvák Voxel zaskočil fanoušky, dal se na polyamorii. Je to neskutečná jízda, říká

8. června 2021 14:46

Známý český zpěvák Václav Lebeda alias Voxel na sociálních sítích oznámil novinku týkající se jeho osobního života. „Možná si budete myslet, že jsme se zbláznili,“ začíná jeho vzkaz. Spolu s manželkou Marií se rozhodl, že se navzájem nebudou vlastnit a jsou otevření možnosti milovat kohokoliv jiného. Jinými slovy praktikovat polyamorii.

Tři tátové v rodném listu? Jsme neobvyklí, ale ne aktivisté, tvrdí polyamorní trio

15. května 2021 13:57

Tříletá Američanka Piper a její o rok a půl mladší bratr Parker jsou členy netradiční rodiny. Mají totiž ve svém rodném listu uvedeny tři otce. Kaliforňané žijí v polyamorním homosexuálním vztahu jako trojice už osm let. Jeden z nich, Ian Jenkins, nedávno vydal knihu „Tři tátové a nemluvně: Dobrodružství v moderním rodičovství“, která popisuje právní odyseu na cestě za jejich snem, informovala agentura DPA.