reklama
CNN Prima News polyamorie

polyamorie

Výpis příspěvků ke štítku „polyamorie“

Polyamorie je nemorální, pustil se Babiš do Pirátů. To není věc státu, řekl Ferjenčík

Spory mezi Piráty a premiérem Andrejem Babišem (ANO) jsou stále častější. Tentokrát se Babiš pustil do poslance Mikuláše Ferjenčíka a jeho názoru na polyamorii, tedy vztah více lidí. Český premiér považuje tento způsob života za nemorální. Ferjenčík Babišova slova okomentoval tím, že stát by se neměl motat lidem do života. Následně si z něj vystřelil na sociálních sítích.

Tři tátové v rodném listu? Jsme neobvyklí, ale ne aktivisté, tvrdí polyamorní trio

Tříletá Američanka Piper a její o rok a půl mladší bratr Parker jsou členy netradiční rodiny. Mají totiž ve svém rodném listu uvedeny tři otce. Kaliforňané žijí v polyamorním homosexuálním vztahu jako trojice už osm let. Jeden z nich, Ian Jenkins, nedávno vydal knihu „Tři tátové a nemluvně: Dobrodružství v moderním rodičovství“, která popisuje právní odyseu na cestě za jejich snem, informovala agentura DPA.

Sex není pud. Děti se o něm často učí z porna místo od rodičů, říká sexuoložka

I v 21. století jsou sex a otázky sexuálního života pro mnohé jedince v Česku stále tabu. Podle sexuoložky Julie Gaii Poupětové jsou Češi přesto ve srovnání s jinými zeměmi poměrně liberální. Situaci dost pomohla kniha Padesát odstínů šedi i otevřené zpovědi známějších lidí například o polyamorii, uvedla v pondělí v pořadu Interview na CNN Prima NEWS.

reklama