reklama
CNN Prima News polyamorie

polyamorie

Výpis příspěvků ke štítku „polyamorie“

Frühlingová na rovinu o polyamorii: Většina Čechů podvádí, my máme koule na to, si to přiznat

4. října 2021 18:45

Zpěvačka Iva Frühlingová před pár měsíci otevřeně přiznala, že s manželem žije v polyamorním vztahu. Její prohlášení tehdy mnohé pobouřilo. Podle ní však nejde o nic převratného, v takovém vztahu podle ní totiž žije až 70 procent Čechů. „Akorát my máme koule na to, si to říct, a nic si netajíme,“ uvedla v pořadu Povídej na CNN Prima NEWS Frühlingová.

Homosexuálové jsou devianti. Evropská unie je chce zvýhodnit, tvrdí Foldyna z SPD

20. června 2021 13:23

Homosexuálové a další členové LGBT+ komunity jsou podle poslance SPD Jaroslava Foldyny devianti. Prohlásil to v nedělní Partii Terezie Tománkové na CNN Prima NEWS. Schyluje se podle něj k tomu, že bude tato komunita upřednostňována třeba při výběru pracovní pozice. Proti jeho vymezení se tvrdě ohradili jak senátorka ODS Miroslava Němcová, tak Pirát Jan Lipavský.

Polyamorie je nemorální, pustil se Babiš do Pirátů. To není věc státu, řekl Ferjenčík

13. června 2021 20:48

Spory mezi Piráty a premiérem Andrejem Babišem (ANO) jsou stále častější. Tentokrát se Babiš pustil do poslance Mikuláše Ferjenčíka a jeho názoru na polyamorii, tedy vztah více lidí. Český premiér považuje tento způsob života za nemorální. Ferjenčík Babišova slova okomentoval tím, že stát by se neměl motat lidem do života. Následně si z něj vystřelil na sociálních sítích.

Zpěvák Voxel zaskočil fanoušky, dal se na polyamorii. Je to neskutečná jízda, říká

8. června 2021 14:46

Známý český zpěvák Václav Lebeda alias Voxel na sociálních sítích oznámil novinku týkající se jeho osobního života. „Možná si budete myslet, že jsme se zbláznili,“ začíná jeho vzkaz. Spolu s manželkou Marií se rozhodl, že se navzájem nebudou vlastnit a jsou otevření možnosti milovat kohokoliv jiného. Jinými slovy praktikovat polyamorii.

Tři tátové v rodném listu? Jsme neobvyklí, ale ne aktivisté, tvrdí polyamorní trio

15. května 2021 13:57

Tříletá Američanka Piper a její o rok a půl mladší bratr Parker jsou členy netradiční rodiny. Mají totiž ve svém rodném listu uvedeny tři otce. Kaliforňané žijí v polyamorním homosexuálním vztahu jako trojice už osm let. Jeden z nich, Ian Jenkins, nedávno vydal knihu „Tři tátové a nemluvně: Dobrodružství v moderním rodičovství“, která popisuje právní odyseu na cestě za jejich snem, informovala agentura DPA.

Sex není pud. Děti se o něm často učí z porna místo od rodičů, říká sexuoložka

12. dubna 2021 20:04

I v 21. století jsou sex a otázky sexuálního života pro mnohé jedince v Česku stále tabu. Podle sexuoložky Julie Gaii Poupětové jsou Češi přesto ve srovnání s jinými zeměmi poměrně liberální. Situaci dost pomohla kniha Padesát odstínů šedi i otevřené zpovědi známějších lidí například o polyamorii, uvedla v pondělí v pořadu Interview na CNN Prima NEWS.

Další příběh mnoholásky: Česká modelka přiznala, že je bisexuálka a žije ve vztahu tří lidí

14. března 2021 10:29

Není to tak dávno, co českým showbyznysem otřáslo přiznání pětadvacetileté herečky Terezy Těžké, která přiznala, že udržuje hned několik milostných poměrů. Jde o tzv. polyamorii, kdy člověk miluje více lidí a se všemi vede stejně plnohodnotný milostný život. Není ale jediná. Totéž praktikuje i česká modelka Daniela Zálešáková.

Tereza Těžká z dokumentu V síti praktikuje polyamorii

12. března 2021 23:55

Herečka Tereza Těžká, jedna z hlavních hrdinek dokumentu V síti, je už osm let šťastně zadaná. Se svým manželem ale žije v takzvané polyamorii, tedy v několika milostných vztazích najednou. Miluji tři lidi, jediný problém je čas, vysvětlila Tereza v rozhovoru pro ShowTime.

reklama