CNN Prima News ostraha

ostraha

Výpis příspěvků ke štítku „ostraha“

Zákazník zlomil ochrance v pražském obchodě čelist. Nechtěl si nasadit respirátor

11. ledna 2022 12:30

Pražští policisté pátrají po muži, který začátkem loňského prosince napadl v obchodě s potravinami v pražské Plzeňské ulici člena ostrahy. Ten ho předtím upozornil na povinnost nasadit si po vstupu do prodejny respirátor. Zákazník při následné potyčce udeřil ostrahu obchodu pěstí do obličeje a zlomil muži dolní čelist. Na webu dnes o případu informoval policejní mluvčí Jan Rybanský.

Chceme jen ty nejodvážnější a nejostřejší, píše Armáda ČR. Nabírá nové psy na ostrahu

6. února 2021 21:18

Nabíráme, hledáme vhodné psy na ostrahu objektů ve Kbelích. Jen ti nejodvážnější a nejostřejší jsou skvělými hlídači. A nesmí se bát střelby ani hluku z letadel nebo vrtulníků, popsala Armáda ČR své požadavky na nové čtyřnohé pomocníky. „Výběr vhodného psa pro službu u vojenských jednotek je srovnatelný s rekrutačními požadavky na vojáka. Pes prochází zdravotními prohlídkami a následně se testují předpoklady pro službu,“ vysvětluje rotný Martin Hanáček, velitel družstva kbelských psovodů na armádních webových stránkách.

Člen ostrahy bez roušky v supermarketu vyhrožoval zákazníkovi, nakonec na něj plivl

15. září 2020 21:01

Nadávkami a plivancem od ochranky skončilo pondělní nakupování pro Tomáše B. z Vysokého Mýta. Na videu, které zveřejnil, je vidět, jak mu člen ostrahy začal vyhrožovat poté, co ho upozornil, že nemá správně nasazenou roušku. Nelíbilo se mu především to, že ho natáčí. Společnost Tesco už se za chování pracovníka, najatého agenturně, omluvila.