reklama

Těhotná Pagáčová zmizela z obrazovek. Končí i v Sestřičkách, roli mrchy si užívala

Trochu to vypadá, že až konečně otevřou divadla, nastane další problém – nebude dostatek hereček. Babyboom totiž pokračuje. Tentokrát své těhotenství oznámila Patricie Pagáčová. Že je těhotná, vzkázala z dovolené na Maledivách, kam se mohla vydat i proto, že její seriálová postava v Sestřičkách končí.

reklama

Provozovatelka bufetu oblíbené nemocnice Rubava v Sestřičkách údajně otěhotněla s jedním z nejžádanějších doktorů – Matym. Jak se pak ovšem ukázalo, Laura si příchod miminka vymyslela. „Byla velmi zamilovaná a cítila se ohroženě a udělala úplně zoufalý čin, že si vymyslela těhotenství. Zoufalí lidé dělají zoufalé činy. Že to všechno nakonec prasklo, to je život,“ sdělila Pagáčová.

Jednu maličkost v tomto příběhu má herečka se seriálovou postavou společné – stav očekávání. Pagáčová se ovšem opravdu brzy stane maminkou. Do poslední chvíle to tajila. S novinkou se pochlubila na exotických Maledivách, kam si jako rodina vyrazili nasbírat síly a vitamín D.

Ještě stihnout dovolenou ve dvou

„Pro všechny ‚Já to věděl/a‘ a ‚Já to říkal/a‘, měli jste pravdu! Prý se tomu říká babymoon, když chcete ještě stihnout dovolenou ve dvou. Tož zdravíme z babymoonu a obrovsky děkuji vám všem, co jste tady se mnou,“ sdělila herečka.

Patricie o těhotenství prozatím mluvit nechtěla. Je to ale i jeden z důvodů, proč zmizela z obrazovek. Loučení v seriálech jsou podle ní vždycky těžší, ale u herců je dobré, že se mohou často potkávat i jinde.

Hrát mrchu si užívala

V Sestřičkách si herečka vůbec poprvé zahrála mrchu. A tuhle novou polohu si dle svých slov užívala.

Budoucí mamince přejeme, ať je pro ni ta nejdůležitější životní role co nejhezčí, a snad si brzy herečku budeme zase užívat v televizi.

K tématu

Další hlavní zprávy

Partie

Hrozí další vlna. Zachytili jsme 56 mutací z ciziny, varuje Arenberger

Hrozí další vlna. Zachytili jsme 56 mutací z ciziny, varuje Arenberger

Začneme s masivním vyhodnocováním vzorků odebraných pacientům, kteří jsou pozitivní na covid, abychom odhalili nové mutace koronaviru. Oznámil to ministr zdravotnictví Petr Arenberger (za ANO) v Partii Terezie Tománkové na CNN Prima NEWS. Mělo by k tomu dojít nejpozději od příštího týdne. Za posledních 14 dní bylo totiž podle ministra zachyceno 56 různých mutací.

Jeden nešťastný pohyb a malér byl na světě. Provod si poranil koleno, přijde o EURO?
Turboočkování funguje skvěle. V pondělí umožníme registraci lidí 45+, slibuje Babiš
„Satanští vojáci“ míří na misi do země kanibalů. Mají zklidnit indonéské separatisty
reklama
reklama
Schillerová: Hamáček by měl rezignovat, pokud se prokáže, že o cestě do Moskvy lhal

Partie

Domácí zpravodajství

Další články
reklama
reklama