reklama

Těhotná Pagáčová zmizela z obrazovek. Končí i v Sestřičkách, roli mrchy si užívala

Trochu to vypadá, že až konečně otevřou divadla, nastane další problém – nebude dostatek hereček. Babyboom totiž pokračuje. Tentokrát své těhotenství oznámila Patricie Pagáčová. Že je těhotná, vzkázala z dovolené na Maledivách, kam se mohla vydat i proto, že její seriálová postava v Sestřičkách končí.

reklama

Provozovatelka bufetu oblíbené nemocnice Rubava v Sestřičkách údajně otěhotněla s jedním z nejžádanějších doktorů – Matym. Jak se pak ovšem ukázalo, Laura si příchod miminka vymyslela. „Byla velmi zamilovaná a cítila se ohroženě a udělala úplně zoufalý čin, že si vymyslela těhotenství. Zoufalí lidé dělají zoufalé činy. Že to všechno nakonec prasklo, to je život,“ sdělila Pagáčová.

Jednu maličkost v tomto příběhu má herečka se seriálovou postavou společné – stav očekávání. Pagáčová se ovšem opravdu brzy stane maminkou. Do poslední chvíle to tajila. S novinkou se pochlubila na exotických Maledivách, kam si jako rodina vyrazili nasbírat síly a vitamín D.

Ještě stihnout dovolenou ve dvou

„Pro všechny ‚Já to věděl/a‘ a ‚Já to říkal/a‘, měli jste pravdu! Prý se tomu říká babymoon, když chcete ještě stihnout dovolenou ve dvou. Tož zdravíme z babymoonu a obrovsky děkuji vám všem, co jste tady se mnou,“ sdělila herečka.

Patricie o těhotenství prozatím mluvit nechtěla. Je to ale i jeden z důvodů, proč zmizela z obrazovek. Loučení v seriálech jsou podle ní vždycky těžší, ale u herců je dobré, že se mohou často potkávat i jinde.

Hrát mrchu si užívala

V Sestřičkách si herečka vůbec poprvé zahrála mrchu. A tuhle novou polohu si dle svých slov užívala.

Budoucí mamince přejeme, ať je pro ni ta nejdůležitější životní role co nejhezčí, a snad si brzy herečku budeme zase užívat v televizi.

K tématu

Další hlavní zprávy

Jak hodnotí rok s koronavirem Miloš Zeman a Andrej Babiš? Sledujte nedělní Partii
Střet komentátorů Zlámalové a Koláře: Hádali se o opatřeních, školách i výměně vlády
Hon na Lišky dopadl výtečně, začíná lov hráčů Slavie. Trpišovský chce vysoké částky
reklama
reklama
Zapomeňte na uzavření krajů, ve hře je mnohem tvrdší opatření

Vláda

Domácí zpravodajství

Nejde si vakcínu jen tak naložit do auta a jezdit s ní po Praze, zlobí se Blatný
Jihoafrická mutace řádila ve školce v Brně. Potvrdila se zatím ve třech případech
Další články
reklama
reklama