reklama

Těhotná Pagáčová zmizela z obrazovek. Končí i v Sestřičkách, roli mrchy si užívala

Trochu to vypadá, že až konečně otevřou divadla, nastane další problém – nebude dostatek hereček. Babyboom totiž pokračuje. Tentokrát své těhotenství oznámila Patricie Pagáčová. Že je těhotná, vzkázala z dovolené na Maledivách, kam se mohla vydat i proto, že její seriálová postava v Sestřičkách končí.

reklama

Provozovatelka bufetu oblíbené nemocnice Rubava v Sestřičkách údajně otěhotněla s jedním z nejžádanějších doktorů – Matym. Jak se pak ovšem ukázalo, Laura si příchod miminka vymyslela. „Byla velmi zamilovaná a cítila se ohroženě a udělala úplně zoufalý čin, že si vymyslela těhotenství. Zoufalí lidé dělají zoufalé činy. Že to všechno nakonec prasklo, to je život,“ sdělila Pagáčová.

Jednu maličkost v tomto příběhu má herečka se seriálovou postavou společné – stav očekávání. Pagáčová se ovšem opravdu brzy stane maminkou. Do poslední chvíle to tajila. S novinkou se pochlubila na exotických Maledivách, kam si jako rodina vyrazili nasbírat síly a vitamín D.

Ještě stihnout dovolenou ve dvou

„Pro všechny ‚Já to věděl/a‘ a ‚Já to říkal/a‘, měli jste pravdu! Prý se tomu říká babymoon, když chcete ještě stihnout dovolenou ve dvou. Tož zdravíme z babymoonu a obrovsky děkuji vám všem, co jste tady se mnou,“ sdělila herečka.

Patricie o těhotenství prozatím mluvit nechtěla. Je to ale i jeden z důvodů, proč zmizela z obrazovek. Loučení v seriálech jsou podle ní vždycky těžší, ale u herců je dobré, že se mohou často potkávat i jinde.

Hrát mrchu si užívala

V Sestřičkách si herečka vůbec poprvé zahrála mrchu. A tuhle novou polohu si dle svých slov užívala.

Budoucí mamince přejeme, ať je pro ni ta nejdůležitější životní role co nejhezčí, a snad si brzy herečku budeme zase užívat v televizi.

Tagy:

Hlavní zprávy

Řidiče museli vystříhat, oživovali ho marně. Na Českolipsku mu nedal přednost sypač

Aktualizováno

Na silnici I/9 u Sosnové na Českolipsku zemřel v pondělí ráno senior za volantem osobního auta. Narazil do sypače, který vjížděl z vedlejší silnice a nedal mu přednost. Muž na místě svým zraněním podlehl, řekla ČTK českolipská policejní mluvčí Ivana Baláková. Okolnosti nehody policie vyšetřuje. Kvůli nehodě byla na několik hodin uzavřena silnice I/9 u Sosnové.

Terezu H. stále drží v Pákistánu. Celníkům se propuštění nelíbí, slibují nové důkazy

Češka Tereza Hlůšková, kterou celníci v lednu 2018 zadrželi na letišti v pákistánském Láhauru s devíti kilogramy heroinu, po nedávném propuštění z vězení zatím nemůže odcestovat do České republiky. Podle webu iDNES.cz čeká v Islámábádu na vydání pasu, které se zkomplikovalo, a zároveň celníci v pondělí podají k soudu odvolání proti jejímu propuštění. Do rozhodnutí nebude moci Hlůšková zemi opustit.

Loni jsme dostávali zákusky, teď vozí neočkované. Přednosta ARO nastínil konec covidárií

Máme vakcínu a mysleli jsme si, že nás covid už jen pozlobí. Jenže jsme nepředpokládali, že se lidé nebudou očkovat. V rozhovoru pro CNN Prima NEWS to řekl přednosta ARO/JIP z pražské vinohradské nemocnice František Duška. Popisuje, že na jeho oddělení panuje odlišná atmosféra než loni, tehdy zdravotníci dostávali zákusky ze zavřených restaurací. Pokud lidé podstoupí vakcinaci, mohla by se podle něj v nemocnicích zavřít covidária.

reklama

Domácí zpravodajství

reklama