reklama

Dáša v 15 opět otěhotněla, s prvním dítětem jí pomáhal 10letý přítel. Na byt už našetřili

Patnáctiletá Ruska Dáša Sudninshnikovová je podruhé těhotná. S novinkou se pochlubila na sociálních sítích. Dítě údajně čeká se svým šestnáctiletým přítelem Maksimem. První dítě měla ve čtrnácti po znásilnění.

reklama

Popularitu získala patnáctiletá Ruska před dvěma lety, když na sociálních sítích oznámila, že čeká dítě s desetiletým chlapcem. Poté, co její tvrzení lékaři vyvrátili, dívka přiznala, že ji znásilnil patnáctiletý mladík, kterého znala ze školy.

Loni v červenci přivedla na svět dceru Emiliu, kterou nyní podle jejích slov vychovává sama. Letos v červenci na Instagramu informovala, že je opět těhotná. Zprvu Dáša se svými fanoušky debatovala o tom, zda nepodstoupit potrat, protože prý jen těžko zvládne vychovávat dvě děti. Později však svůj názor změnila.

„Bylo velmi těžké se takto rozhodnout a možná toho budu později litovat, ale teď určitě ne. I když jde zatím pouze o plod, nikoliv dítě, je škoda ho připravovat o život,“ uvedla ve videu na Instagramu Sudnishnikovová. Svého druhého potomka plánuje vychovávat se svým přítelem a otcem dítěte Maksimem.

Na byt už má peníze našetřené

„Navíc, až porodím, Mile budou dva roky. Nebude to tak těžké, starší dceru mohu občas nechat u své matky. Také mi bude už 16 let a budu se moct přestěhovat a koupit si byt. Už na něj mám dokonce našetřené peníze,“ svěřila se mladá maminka.

Patnáctiletá Dáša si totiž nyní vydělává prostřednictvím sociálních sítí. Jen na Instagramu má více než 700 tisíc fanoušků.

Kvůli této zprávě se na Sudnishnikovovou snesla vlna kritiky. Mnozí její fanoušci obviňují její rodiče, že dívku zanedbávají, jiní jí její těhotenství nevěří. „Tak uvidíme, s čím přijde zase za rok. Zajímalo by mě, kam se dívají její rodiče a sociální úřad péče o dítě,“ napsali lidé pod příspěvkem.

„Za tohle už si můžeš sama, ani se pořádně nestaráš o své první dítě. Hodíš ho zas na svou matku a půjdeš si opět po svých,“ nešetřili kritikou její fanoušci.

Tagy:
dívka sociální sítě těhotenství přítel děti Rusko nezletilá osoba Dáša Sudnishnikovová

Hlavní zprávy

Peníze pro Alžbětu, sluhy a vnoučata. Co princ Philip v „tajné“ závěti odkázal dětem?
360°

Peníze pro Alžbětu, sluhy a vnoučata. Co princ Philip v „tajné“ závěti odkázal dětem?

Minimálně 90 let se neměla veřejnost dozvědět, jaký byl obsah poslední vůle prince Philipa, zesnulého manžela britské královny. Zdroje z paláce však závěť vévody z Edinburghu vynesly médiím. Jmění v přepočtené hodnotě 887 milionů korun získá z většiny Alžběta II., na své si však přijdou i tři sluhové-asistenti nebo vnoučata. Čtyřem dětem odkázal 14 tisíc svazků knih.

Meghan si na focení pro Time vzala šperky za osm milionů. Doplňky byly symbolické

Princi Harrymu a Meghan Markleové se dostalo velké pocty. Královský pár zapózoval na titulní stránce amerického magazínu Time, který pár zařadil mezi nejvlivnější osobnosti světa. A jako každá jiná žena také vévodkyně Meghan na focení pečlivě volila svůj outfit i šperky. Jejich hodnota vám ale vyrazí dech. Dosahovala totiž astronomických 326 tisíc eur, tedy v přepočtu více než osm milionů korun. Každý z klenotů pak v sobě ukrýval určitou symboliku.

Sledujte ŽIVĚ Partii s Maláčovou a Pekarovou Adamovou: Jak by řešily státní rozpočet?

Na co máme peníze a na co už ne? Tím se v první části pořadu Partie Terezie Tománkové budou zabývat ministryně práce a sociálních věcí z ČSSD Jana Maláčová, předsedkyně TOP 09 Markéta Pekarová Adamová a předseda hnutí SPD Tomio Okamura. Ve druhé polovině můžete sledovat velkou politickou diskusi například se zástupci hnutí ANO, Pirátů nebo komunistů. Nenechte si ujít nedělní Partii od 11 hodin na CNN Prima NEWS nebo v tomto článku.

Češi jsou švejkovská nátura a nevěří opatřením. Neočkované si covid najde, říká Kubek

Česko musí co nejrychleji proočkovat zbytek seniorů, vyzývá v rozhovoru pro CNN Prima NEWS předseda České lékařské komory Milan Kubek. Varuje zároveň, že si covid neočkované najde. Na druhou stranu si myslí, že pokud by se proočkovala větší část společnosti, mohlo by dojít k rozvolnění opatření podobně jako například v Dánsku. Připomněl však, že někteří Češi se švejkovskou povahou nerespektují ani současná pravidla.

reklama

Domácí zpravodajství

Kajínek: EU se zbláznila. Zakázat doživotním vězňům navazovat kontakty je nesmysl

Dánsko má v plánu zakázat vězňům, kteří jsou odsouzeni na doživotí, aby skrze dopisy a telefonáty navazovali romantické vztahy. K tomuto kroku chce vláda přistoupit zejména kvůli fanynkám, které odsouzeným zasílají desítky až stovky dopisů. Co si o návrhu dánské vlády myslí nejznámější český vězeň Jiří Kajínek, který si až do udělení milosti odpykával doživotní trest? Svůj názor sdělil v exkluzivním rozhovoru pro CNN Prima NEWS.

Horká fáze předvolebního vysílání: CNN Prima NEWS uvádí nové pořady i superdebaty s diváky

CNN Prima NEWS startuje horkou fázi předvolebního vysílání a uvádí celou řadu nových pořadů a formátů, jejichž společným tématem jsou blížící se volby do Poslanecké sněmovny. Od 30. srpna nabízí každý všední den speciální volební blok, dále mimořádná vydání pořadu 360° s diváky ve studiu, dvě superdebaty s lídry stran a v neposlední řadě moderní volební studio v den voleb samotných.

reklama