reklama
CNN Prima News Pavel Vrba

Pavel Vrba

Výpis příspěvků ke štítku „Pavel Vrba“

Sparta dál nahání zakletou Ligu mistrů. Kudy podle klubové ikony vede cesta přes Monako?

3. srpna 2021 06:12

Marné snažení Sparty Praha o dobytí slavné Ligy mistrů by už vydalo na několikasetstránkový román. Fotbalový klub z Letné si klubovou soutěž, která znamená obří prestiž i zisk pro kasu, zahrál naposledy v sezoně 2005–⁠2006. V tomto ročníku už zvládl v předkole první krok, když vyřadil Rapid Vídeň. Teď – napřed doma – zkusí zaskočit Monako. „Opravdu těžký los,“ říká sparťanská ikona Václav Němeček.

Rosický se rozepsal: Neuvěřitelné lži. Vrbu jsem chtěl já, peníze jsme vyřešili hned

19. února 2021 11:32

Ať se děje, co se děje, ve fotbalové Spartě Praha bude vždycky rušno. Poslední dobou se největší pozornost točila kolem špatné nálady v týmu nebo angažování nového trenéra Pavla Vrby. Tomáš Rosický je milovanou klubovou legendou, ale coby sportovní ředitel „Letenských“ není uprostřed ne příliš úspěšné éry v záviděníhodné pozici a i vzývaný bývalý hráč má u svých fanoušků řadu kritiků. Těmto nesouhlasným hlasům se bývalý kapitán reprezentace pokusil vyrazit naproti a vyargumentovat některé věci z turbulentního období.

Proč mi dáváte takovéto otázky? Uštěpačného Vrbu čeká ve Spartě i mediální výzva

7. února 2021 18:30

Fotbalová Sparta Praha má za posledních pět let už jedenáctého trenéra. Je jím Pavel Vrba. Na jednu stranu veleúspěšný kouč, který vytáhl kdysi nevýraznou Viktorii Plzeň na výsluní, získal s ní tři tituly a dvakrát ji vedl v základní skupině ikonické Ligy mistrů. Na podobný sukces Letenští čekají už poměrně dlouho. Na stranu druhou také velmi náladový trenér, který měl v posledních letech po výsledkových nezdarech či neoslnivých výkonech problém odpovídat na otázky novinářů. A právě v tomto ohledu na něj ve Spartě zřejmě čeká doposud nepoznaný mediální tlak.

Vyrve Vrbovu vrbu? Plzeňský šéf Šádek promluvil o své výhružce kvůli Spartě

4. února 2021 15:00

Fanoušci si ho s gustem dobírají: Splní Adolf Šádek, co kdysi slíbil? Boss fotbalistů Viktorie Plzeň před čtyřmi roky pronesl, že pokud kouč Pavel Vrba někdy zamíří k úhlavnímu rivalovi do Sparty, vlastnoručně vyrve strom, který úspěšný trenér před stadionem vysadil na památku svého zdejšího působení. Vrba teď skutečně podepsal smlouvu ve Spartě, Šádek ale kácení v exkluzivním rozhovoru pro CNN Prima NEWS odmítá: „Tenkrát jsem to řekl jen v nadsázce.“

Trenér Vrba končí na lavičce Ludogorce Razgrad. V bulharském klubu nebyl ani rok

24. října 2020 15:44

Na konci loňského roku podruhé v trenérské kariéře opustil Viktorii Plzeň. V tomto případě se Pavel Vrba nevydal k českému národnímu týmu, ale zamířil na bulharskou misi do Ludogorce Razgrad. Ta však nebude mít dlouhého trvání. Vedení bulharského klubu totiž s 56letým koučem jedná o ukončení smlouvy. Odejít by měl také Vrbův asistent Zdeněk Bečka a trenér gólmanů Martin Ticháček.

reklama