reklama

Pavlína Wolfová o návratu na obrazovky: Jaké byly začátky a co je pro ni nejtěžší?

Pavlína Wolfová
Zdroj: CNN Prima NEWS

Po sedmnácti letech se znovu objevila na televizních obrazovkách, a jak sama říká, rozhodně nešlo o lehký návrat. Řeč je o novinářce a moderátorce diskusního pořadu 360° Pavlíně Wolfové. Jaký byl její nejúsměvnější profesní přešlap? A co na své práci považuje za nejnáročnější?

reklama

Na televizní obrazovky jste se vrátila po dlouhé době. Bylo to náročné?

Ani nevíte jak, vždyť tam byla sedmnáctiletá pauza! Celý duben jsem zkoušela a vysílala, jak se říká, „do zdi“. Byl to můj dosud nejtvrdší profesní zážitek. První dny jsem vážně chodila domů plačky, nespala jsem a chtěla jsem hodit ručník do ringu, protože jsem myslela, že to nezvládnu. Ale protože mi tady lidi drželi palce, editoři, kameramani, režiséři, nakonec vše dobře dopadlo. A jsem moc spokojená.

Takže jste zakotvila na správném místě?

Dělám fakt práci snů, protože zbožňuji řešit věci, které se dějí aktuálně, ideálně jít do studia a ještě nevědět, co se mezitím vyvine a co mi řeknou kolegové do sluchátka. Bavím se s hosty, kteří s tím mají co do činění a můžou do toho nějak zasáhnout. Já si nedokážu pro sebe představit lepší práci na světě.

Zasmála jste se někdy při vysílání, nebo striktně držíte „poker face“?

Tak to vím úplně přesně – nezasmála. To by bylo špatné, když se začnu smát, nemůžu přestat. Jak já se musela ovládat, když operní pěvec Adam Plachetka a zpěvák Janek Ledecký komentovali opatření proti covidu a řešili, že se nesmí zpívat. Vedli spolu podrobnou a vážně nesmírně vtipnou diskusi o tom, kdo jak daleko prská a jak by se to dalo vyzkoušet, aby mohla fungovat třeba opera. Pro mě ta debata trvala nekonečně dlouho, protože jsem se celou dobu chtěla smát, ale přitom jsem se jich dál ptala s kamennou tváří. Když jsem se na to zpětně dívala, nejsměšnější jsem byla vlastně já, protože jsem vypadala, že se absolutně nebavím.

Kterým z profesních omylů pobavila celou redakci? Má někdy chuť se ve vysílání rozbrečet? A je práce v televizi opravdu to, co ji naplňuje?

Celý rozhovor najdete ve speciálním tištěné magazínu CNN Prima NEWS Rok 1, který vznikl u příležitosti prvních narozenin zpravodajské televize a webu.

Rok 1 CNN Prima NEWS
Rok 1 CNN Prima NEWS
Zdroj: CNN Prima NEWS

K tématu

reklama
reklama

Další hlavní zprávy

Cestování

PŘEHLEDNĚ: Co budete potřebovat, abyste v létě mohli cestovat. Kdy bude covid pas?

PŘEHLEDNĚ: Co budete potřebovat, abyste v létě mohli cestovat. Kdy bude covid pas?

Cestování v letošním létě získává konkrétnější obrysy. Od června začne fungovat národní aplikace, která bude potvrzovat neifekčnost jedince a od července by se měla propojit s celoevropským covid pasem. V zásadě musí člověk splňovat jednu ze tří podmínek – očkování, test nebo prodělání covidu v určité lhůtě. Jak tedy bude cestování v příštích měsících vypadat?

Recept na covid: Česko mělo celoplošně testovat dřív, Dánsko díky tomu nemoc zkrotilo
Cestování do okolních zemí bude očkovaným umožněno už v sobotu, potvrdil Kulhánek
Česko je nepřítel, oznámila ruská vláda. Na náš postup jsem hrdý, vzkázal Hamáček
Zbytečná politizace. Zeman odešel, protože byl unavený a chtěl změnu, myslí si komentátor
reklama
reklama
Bartoš: Názory na migraci a Evropskou unii už jsem změnil. Byla to mladická rebelie

Rozhovor

Domácí zpravodajství

Benešová šla za hranu, zní z opozice po konci Zemana. Vystrčil mluví o ohrožení svobody
Pepson Snětivý: Karel IV. byl největší osobností našich dějin. Z Prahy chtěl nový Řím
Po vyléčení z covidu si bude možné zajít do hospody půl roku bez očkování či testu
Další články
reklama
reklama