CNN Prima News Petr Bystroň

Petr Bystroň

Výpis příspěvků ke štítku „Petr Bystroň“

Komunisté, němečtí poslanci i exšéf zpravodajství ČT v Ostravě. Kdo řečnil na demonstraci proti vládě?

28. září 2022 20:43

Na protivládní demonstraci na svatého Václava dorazily desetitisíce lidí. Na pódiu se vystřídaly desítky řečníků, mnohdy kontroverzních. K davům promluvili opoziční politici i odborníci. Objevily se ale i překvapivé tváře jako němečtí poslanci z AfD nebo bývalý šéfredaktor zpravodajství České televize v Ostravě Petr Bohuš.

Smrti Duginové mi líto není, napsala Černochová. Schvalujete terorismus, tepou ji kritici

22. srpna 2022 11:39

Smrti Darji Duginové, dcery ruského ultranacionalistického ideologa Alexandera Dugina, mi líto není. Tak reagovala na sobotní atentát na Twitteru česká ministryně obrany Jana Černochová (ODS). Svůj názor zdůvodňuje tím, že v důsledku ruské propagandy, kterou Dugin i jeho dcera spoluvytvářeli, umírají tisíce lidí. Za svá slova si ovšem vyslechla i kritiku. Exministr zdravotnictví Svatopluk Němeček (ČSSD) dokonce hovoří o schvalování terorismu.

Zatčený Trumpův exporadce Bannon jezdil do Česka, navštívil i prezidenta Zemana

21. srpna 2020 19:40

Steve Bannon, bývalý poradce amerického prezidenta Donalda Trumpa, strávil den a noc v cele předběžného zadržení v New Yorku. Poslali ho tam prokurátoři, kteří ho společně s dalšími třemi osobami obviňují z podvodu v souvislosti se stavbou zdi na hranici mezi USA a Mexikem. Bannon při pátečním projednávání u soudu veškerou vinu odmítl a byl propuštěn na svobodu po složení pětimilionové akuce.

Žádná špionka, normální holka, co studovala jazyky, popisuje Maju poslanec Bundestagu

29. července 2020 18:20

Maja, Češka, která měla podle německého magazínu Spiegel dva roky „špiclovat“ a přinášet informace bavorské tajné policii o dění v tamních mešitách, je podle Petra Bystroně, poslance německého Spolkového sněmu, normální chytrá holka. „Ta slečna pracovala s bavorskou kontrarozvědkou v průběhu své bakalářské práce, ve které tematizovala islámský terorismus,“ popisuje Bystroň v exkluzivním rozhovoru pro CNN Prima NEWS.