CNN Prima News Peugeot

Peugeot

Výpis příspěvků ke štítku „Peugeot“

Janku z Kamenice smetl divoký předjížděč. Jela na zádušní mši, maminka se jí už nedovolala

23. listopadu 2022 16:57

Jako na příjemnou, ochotnou a šikovnou ženu vzpomínají přátelé a známí na 48letou Janku z Kamenice na Slovensku. Daňová úřednice zahynula v pondělí odpoledne po fatální srážce s předjíždějícím vozem. Za volantem měl údajně seděl ukrajinský řidič, ve voze měl být i 16letý spolujezdec. Na Janku přitom v místě jejího bydliště čekali příbuzní: společně měli vyrazit na výroční zádušní mši za jejich zesnulého rodinného příslušníka.

Peugeot 308 SW e-GT Pack Hybrid: Dobře slouží i poté, co se vybije

5. srpna 2022 14:57

Je delší než jeho předchůdce, ale zároveň také nižší. To charakterizuje novou generaci vozu Peugeot 308 SW, sportovně laděného rodinného kombi, které rozhodně patří k tomu hezčímu, co na silnici v této době můžeme potkávat. Vyzkoušeli jsme si špičkovou plug-in hybridní verzi se systémovým výkonem 225 koní a verzí GT Pack. Tedy tím nejlepším, co může automobilka pro tuto modelovou řadu nabídnout.

Peugeot 508 PSE: Nejvýkonnější vůz značky, na který po objednávce čekáte i rok

12. května 2022 00:39

Přejete si být na silnici vidět? Pak vás asi na první dobrou nenapadne pořídit si čtyřdveřový Peugeot, že? Možná je to chyba. Tradiční francouzská automobilka totiž má ve své nabídce i jednu skrytou specialitku. Peugeot 508 PSE je stroj, který není standardním produktem, a nedá se tak běžným způsobem objednat. A je třeba říci, že dlouho jsme si na českých silnících neužívali takové pozornosti.

Policista Miloš zemřel před zraky dcery. Do jeho auta čelně narazila protijedoucí řidička

1. února 2022 19:47

Po čelní srážce dvou aut ve slovenském okrese Nitra přišel o život 42letý policista. V autě s ním jela i mladá dcera – tu se zraněními převezli záchranáři do nemocnice. Řidička Peugeotu, která pravděpodobně vjela z dosud neznámých důvodů do protisměru, utrpěla těžká zranění, uvádí slovenské deníky. Trnavští policisté svému zesnulému kolegovi věnovali na sociálních sítích pár smutných slov na rozloučenou.