CNN Prima News Peugeot

Peugeot

Výpis příspěvků ke štítku „Peugeot“

Během 24 hodin složili přes 600 tisíc dílků. Unikátní model hypersportu má českou stopu

Na závodních okruzích zvládne letět i třístovkou. Moderní hypersport Peugeot 9X8 Hybrid, který se účastní i slavného závodu Le Mans, má nyní svého bratříčka v Česku. Ten sice nedokáže jet šílenou rychlostí, zato je výjimečný tím, že je složen z 626 392 dílků stavebnice Lego. Unikátní model má výraznou českou stopu: navrhoval ho český designér Lubor Zelinka a kompletně vznikl v továrně Lego v Kladně.

Jeremy Clarkson končí s pořadem o autech. Raději už bude jen farmařit

Málokterý nadšenec do automobilového světa nezná legendární trio britských moderátorů ve složení Jeremy Clarkson, James May a Richard Hammond, jež se podílelo na tvorbě pořadu Top Gear a následně pod záštitou streamovací platformy Prime Video i seriálu The Grand Tour. V prosinci minulého roku vyšla zpráva, která zaskočila všechny jejich fanoušky, oznamovala konec jedné éry. K celé věci se nedávno vyjádřil v rozhovoru pro The Times jeden z protagonistů, Jeremy.

Nejúspornější benzinová auta v Česku. Jezdí pod pět litrů a nestojí ani 300 tisíc

V dnešní době, kdy všechno včetně pohonných hmot zdražuje, je každá ušetřená koruna dobrá. I proto jsme se rozhodli sestavit žebříček nejúspornějších benzinových aut na českém trhu. Některá dokonce jezdí i hluboko pod pět litrů na 100 km, a protože k tomu nepotřebují žádnou elektrifikaci, nestojí ani 300 tisíc korun. Je mezi nimi také mladoboleslavská Škoda. Jaká jsou ta další?

Veletrh čisté mobility e-SALON se blíží. Nenechte si ujít zábavu, testy a významné premiéry

Pátý ročník veletrhu čisté mobility e-SALON se blíží. Čeká vás historicky nejbohatší účast ekologické mobility. Zahájení 9. listopadu bude patřit médiím a odborníkům, pro širokou veřejnost se veletrh otevře den poté a potrvá do neděle 12. listopadu. Spoluorganizátorem akce je stejně jako v předchozích letech agentura SOLOOTIONS ze skupiny Prima.