Pátrání po dvanáctileté dívce z Budějovic skončilo. Našli ji kolemjdoucí, je v pořádku

ČTK
Michaela Bartošová
  • Akt. 26. čvn 2026, 10:36
  • • 26. čvn 2026, 09:47

  • Policie ukončila pátrání po dvanáctileté dívce z Českých Budějovic, která odešla ve čtvrtek odpoledne z domova. Lidé ji nalezli a je v pořádku. Novináře o tom informoval jihočeský policejní mluvčí Miroslav Šupík.

    „Dívka po návratu ze školy odešla ve čtvrtek ven se souhlasem matky. Matka s dcerou naposledy hovořila telefonicky v 17:15, kdy jí dívka sdělila, že je v parku u kostela v Čéčově ulici v Českých Budějovicích. Když matka dceři volala v 18:14, byl její telefon již vypnutý,“ uvedl dříve policejní mluvčí.

    ČTĚTE TAKÉ: Temná minulost střelce z Ostravy. Kvůli smrti první manželky skončil ve vězení

    V pátek dopoledne přišla dobrá zpráva. Dívka byla v pořádku nalezena.

    MOHLO VÁM UNIKNOUT: Policista zbil a zkopal mladíka v Budějovicích, vše zachytilo video. Teď mu hrozí roky vězení