Kdo je nejkrásnější fotbalista? Počítač zhodnotil i Součka s Coufalem či partnerky hvězd

Kdo je největší fešák ve fotbalové Premier League a kdo má nejkrásnější partnerku? V Anglii nechali počítač sestavit pořadí podle přitažlivosti. V žebříčku byli i Češi Tomáš Souček s Vladimírem Coufalem.

Nejenom umění fotbalových kliček rozhoduje o popularitě. Umělá inteligence poznala, kdo je z fotbalistů a jejich partnerek nejpůvabnější. Jasnou vítězkou se stala Maja Nilsson Lindelofová, manželka švédského obránce Victora. Ta dostala 9,7 bodu z deseti. Devětadvacetiletá Švédka je marketingovou specialistkou a má také vlastní blog a podcast.

Nejatraktivnějším hráčem je podle speciální aplikace útočník Chelsea Joao Felix, který obdržel osm a půl bodu. Útočník Manchesteru City Erling Haaland dostal do vínku pořádnou porci fotbalového talentu. V hodnocení krásy ale Nor získal jen 5,4 bodu, zatímco jeho přítelkyně se dočkala bez jedné desetiny devíti bodů. Dvojice tak má největší rozdíl v atraktivitě ze všech párů Premier League.

A co Češi? Kladivář Tomáš Souček předčil se známkou 6,6 spoluhráče Vladimíra Coufala, kterému počítač ohodnotil vzhled známkou 5,6.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT: Jste nejlepší! Japonci si zamilovali české amatéry, hvězda se omluvila pytlem sladkostí

Nejpřitažlivější dvojicí v anglické lize jsou pak stoper Arsenalu Ben White se snoubenkou Milly Adamsovou. Pětadvacetiletá kráska v roce 2019 dostudovala na univerzitě v Hertfordshiru. Kanonýři v současnosti vedou tabulku a poprvé od sezony mezi lety 2003 a 2004 znovu míří za titulem.

A kdyby jim to náhodou nevyšlo, může je těšit, že podle umělé inteligence mají nejatraktivnější základní jedenáctku v anglické soutěži. Navíc si také uměli skvěle vybrat partnerku a mají nejkrásnější manželky a přítelkyně.

Zaujmout umí například partnerka lednové posily Arsenalu Jakuba Kiwiora. Prohlašuje se za královnu twerku a na parketu to umí parádně rozjet.

Tagy: