CNN Prima News pohřešovaná dívka

pohřešovaná dívka

Výpis příspěvků ke štítku „pohřešovaná dívka“

Exkluzivní rozhovor s otcem zesnulé Češky: Musím bojovat. Už 10 dnů ale nejím

13. prosince 2021 14:59

Nedá se to popsat, musím ale bojovat. City v sobě potlačuji, sdělil otec zesnulé Češky v exkluzivním rozhovoru CNN Prima NEWS s tím, že musí být silný, protože jí chce být přítomný na pohřbu. Nastínil, že se zadrženým mužem měla mít jeho dcera vztah. Dodal také, že policie neudělala vše pro to, aby Petru S. včas našla. Dvaatřicetiletá žena byla pohřešovaná dva týdny, její tělo měla najít skupina dětí v neděli před polednem.

Dívka napsala dopis, pak zmizela z dětského hřiště. Policisté ji našli, je v pořádku

24. října 2021 18:09
Aktualizováno

Karlovarští policisté pátrali po 14leté dívce z Kadaně. Naposledy ji viděla pečovatelka organizace SOS Sluníčko Karlovy Vary – Dvory na dětském hřišti, odkud však odešla. Ještě před svým zmizením však zanechala v pokojíčku dopis, ve kterém psala o svých problémech a možném sebepoškození. Policisté dívku v pondělí ve večerních hodinách vypátrali v Karlových Varech. Je v pořádku.

Policisté našli pohřešovanou 11letou dívku ze Šternberka. Je naživu

21. května 2021 11:34
Aktualizováno

Policisté v pátek odpoledne našli jedenáctiletou dívenku ze Šternberka na Olomoucku, která byla nezvěstná od čtvrtečního večera. Dívku vypátrali v jedné z obcí na Šternbersku. Je živá, bližší informace s ohledem na věk nechce policie sdělit. Podle dosavadních zjištění se však dívka nestala obětí protiprávního činu, uvedla olomoucká policejní mluvčí Petra Vaňharová.

Děsivé pokračování případu zmizelé Maddie: Právník naznačil, co bude s podezřelým dál

27. února 2021 12:16

Hlavní podezřelý z únosu tříleté Madeleine McCannové, 43letý Němec Christian B., pravděpodobně nebude obviněn. Policie nemá žádné konkrétní důkazy, tvrdí právník údajného pachatele Friedrich Fulscher. Britská dívka se ztratila během rodinné dovolené v Portugalsku v roce 2007 a pohřešuje se už 13 let. Mluvčí německého státního zastupitelství v Braunschweigu dříve nepřímo potvrdil, že je nejspíše mrtvá.