reklama
CNN Prima News pohřešovaná dívka

pohřešovaná dívka

Výpis příspěvků ke štítku „pohřešovaná dívka“

Dívka napsala dopis, pak zmizela z dětského hřiště. Policisté ji našli, je v pořádku

24. října 2021 18:09
Aktualizováno

Karlovarští policisté pátrali po 14leté dívce z Kadaně. Naposledy ji viděla pečovatelka organizace SOS Sluníčko Karlovy Vary – Dvory na dětském hřišti, odkud však odešla. Ještě před svým zmizením však zanechala v pokojíčku dopis, ve kterém psala o svých problémech a možném sebepoškození. Policisté dívku v pondělí ve večerních hodinách vypátrali v Karlových Varech. Je v pořádku.

Policisté našli pohřešovanou 11letou dívku ze Šternberka. Je naživu

21. května 2021 11:34
Aktualizováno

Policisté v pátek odpoledne našli jedenáctiletou dívenku ze Šternberka na Olomoucku, která byla nezvěstná od čtvrtečního večera. Dívku vypátrali v jedné z obcí na Šternbersku. Je živá, bližší informace s ohledem na věk nechce policie sdělit. Podle dosavadních zjištění se však dívka nestala obětí protiprávního činu, uvedla olomoucká policejní mluvčí Petra Vaňharová.

Děsivé pokračování případu zmizelé Maddie: Právník naznačil, co bude s podezřelým dál

27. února 2021 12:16

Hlavní podezřelý z únosu tříleté Madeleine McCannové, 43letý Němec Christian B., pravděpodobně nebude obviněn. Policie nemá žádné konkrétní důkazy, tvrdí právník údajného pachatele Friedrich Fulscher. Britská dívka se ztratila během rodinné dovolené v Portugalsku v roce 2007 a pohřešuje se už 13 let. Mluvčí německého státního zastupitelství v Braunschweigu dříve nepřímo potvrdil, že je nejspíše mrtvá.

reklama