reklama
CNN Prima News pohřešovaný muž

pohřešovaný muž

Výpis příspěvků ke štítku „pohřešovaný muž“

Zmizelý lékař, který se staral o Navalného, se našel. Tři dny bloudil lesem na Sibiři

10. května 2021 10:33
Aktualizováno

Doktor Alexandr Murachovskij, který léčil opozičního politika Alexeje Navalného po jeho údajné otravě novičokem, byl od pátku nezvěstný. 46letý lékař zmizel v sibiřském lese ve vzdálené Omské oblasti, po třech dnech bloudění však z lesa vyšel. Mnozí se obávali, že Murachovského napadli medvědi, kteří se v oblasti nacházejí. V únoru navíc nečekaně zemřel jiný lékař ošetřující Navalného.

Našly se ostatky zmizelého Krejčířova otce? Po 19 letech může být v případu jasno

10. května 2021 10:01

Policisté stále tápou v případu neznámého muže, jehož ostatky se našly v roce 2014 v Kladrubech na Rokycansku. S žádostí o pomoc se znovu obrátili na veřejnost a zveřejnili skici jeho pravděpodobné podoby. Lidé policii upozornili, že by mohlo jít o Lamberta Krejčíře, otce podnikatele Radovana Krejčíře, odsouzeného v Jihoafrické republice na 35 let do vězení.

Záchrana sebevraha na poslední chvíli: Muž odkopl stoličku, policista přeřízl provaz

23. března 2021 23:18

Děčínský policista zachránil 61letého muže, který chtěl spáchat sebevraždu. Rodina ho postrádala od minulého úterý, nezvedal telefon a už dříve mluvil o tom, že si vezme život. Policista Petr Juřička ho objevil na statku v Děčíně-Podmoklech – muž stál na stoličce s provazem kolem krku a právě v tu chvíli ji odkopl. Juřička ho dokázal zachránit.

Policisté našli v potoce v Děčíně tělo muže. Patřilo 21letému pohřešovanému mladíkovi

18. ledna 2021 16:29

Lidské tělo bez známek života našla v pondělí odpoledne policie v Jílovském potoce v severočeském Děčíně. Na místo dorazil koroner i kriminalisté. Mluvčí policie Veronika Hyšplerová potvrdila, že jde o 21letého muže, který byl od nedělního večera pohřešovaný. Kriminalisté budou zjišťovat, jak mladík zemřel a zda se na jeho smrti nepodílel někdo cizí.

Tragická dohra pátrání: Tělo Niny našla policie v oboře Hvězda. Jan spáchal sebevraždu

10. listopadu 2020 10:26

Nejhorší obavy se potvrdily. Tělo, které policisté v pondělí večer našli v oboře Hvězda, patří pohřešované čtyřiadvacetileté ženě Nině H. Podle dosavadních informací kriminalisté pracují s verzí, že mohla být zavražděna. V průběhu včerejšího dne navíc byla ověřena i totožnost muže, který v průběhu pátečního dne spáchal sebevraždu skokem pod metro. Jedná se o čtyřiatřicetiletého Jana P., který byl rovněž dřív pohřešován.

Policisté pátrali po pohřešované dvojici v oboře Hvězda. Našli bezvládné tělo

9. listopadu 2020 20:02

Při pondělní pátrací akci policisté v oboře Hvězda nalezli mrtvé tělo. Totožnost zemřelého kriminalisté teprve zjišťují. Nemůžou také v současné chvíli vyloučit, že se stal obětí násilného trestného činu. Portál iDnes.cz přitom v pondělí odpoledne informoval, že policie ve Hvězdě hledá pohřešovanou 24letou dívku a o deset let staršího muže, kteří zmizeli zřejmě už v pátek.

Pátrání po pohřešované dvojici z Prahy. Pomozte nám je najít, prosí jejich rodiny

9. listopadu 2020 16:46

Vyrazili si spolu na schůzku, domů se už ale nevrátili. Do pátrání po nezvěstné 24leté Nině H. a o deset let starším Janu P. se v neděli večer zapojily i pátrací týmy SAR a policejní oddělení pro objasňování vražd. Oba pohřešovaní byli naposledy viděni v pátek 6. listopadu odpoledne, kdy podle kamerových záznamů společně odešli z domu ve Stodůlkách, kde pohřešovaná žena bydlí. Rodiny na sociálních sítích žádají o pomoc veřejnost.

Policie pátrá po mladé ženě z Prahy. Naposledy šla na schůzku s dalším nezvěstným

8. listopadu 2020 22:33

Policie pátrá od soboty po 24leté Nině H., která byla naposledy viděna v pátek v jejím bytě v Praze-Stodůlkách. Nezvěstný je i muž, se kterým měla mít žena schůzku, o deset let starší Jan P. Ani jednoho od pátku nikdo neviděl a nikomu se neozvali. Policisté zveřejnili i kamerový záznam, na kterém dvojice odchází z domu pohřešované.

reklama