CNN Prima News pojištění

pojištění

Výpis příspěvků ke štítku „pojištění“

Dvě třetiny nemovitostí jsou špatně pojištěné. Jak při neštěstí zbytečně nedoplácet?

5. listopadu 2022 21:30

V současné době se všichni snaží šetřit, kde to jde. Na čem byste ale šetřit neměli, je pojištění. Zejména u nemovitostí se může stát, že cena domu nebo bytu za poslední léta pořádně vyskočila a v případě nehody pojišťovna zaplatí podstatně méně, než vlastník předpokládá. Podobná situace hrozí až čtyřem ze šesti majitelů českých nemovitostí.

KOMENTÁŘ: Organizátor demonstrací Vrabel? Nezaměstnaný dlužník, co o vlastenectví jen plká

25. října 2022 06:48

Ladislav Vrabel spoluorganizuje demonstrace uskupení „Česká republika na 1. místě“. Jeho dlouhodobá činnost však toto heslo příliš nenaplňuje. Vrabel podle médií asi 20 let neplatil zdravotní ani sociální pojištění. Muž, který je nyní alespoň oficiálně bez práce, dluží svým věřitelům včetně státu zhruba tři miliony korun. Kromě toho, že se vyhýbá soudu, usiluje nyní o odchod vlády premiéra Petra Fialy (ODS). Kabinet by podle něj měl například přestat posílat zbraně na Ukrajinu.

Okradený diabetik Dominik skončil v kómatu. Lidé si mysleli, že je opilý, a nepomohli mu

14. října 2022 06:08

Šestadvacetiletý Slovák Dominik odjel do Německa, aby si tam našel práci. Jeho plán se ale zbortil. Na nádraží v Solingenu na západě země ho zřejmě okradli a mladík trpící diabetem tak přišel o doklady, a především o životně důležitý inzulin. Když omdlel, lidé mu dlouho nepomáhali, protože se domnívali, že je opilý. Nyní je hospitalizovaný v tamní nemocnici a v bdělém kómatu leží už šestým týdnem.

Poslanci po 19 hodinách přehlasovali Zemanovo veto. Platby za pojištěnce se sníží

27. srpna 2022 05:34

Státní platby do zdravotnictví za důchodce, děti, studenty nebo nezaměstnané po lednovém zvýšení ve zbytku roku klesnou. Od roku 2024 bude zavedena automatická valorizace zdravotních plateb státu. Změny zavede vládní novela, kterou v sobotu opětovně schválila Sněmovna hlasy koaličních poslanců. Kromě toho souhlasila také se vstupem Finska a Švédska do Severoatlantické aliance (NATO).

Další cestovní kancelář v úpadku. Na dovolenou vozila Čechy i Slováky

24. srpna 2022 22:08

Cestovní kancelář (CK) Sunflower Tours ohlásila ukončení činnosti, chystá návrh na insolvenci. Vyzvala zákazníky, kteří mají koupený zájezd s odletem v nejbližších dnech, aby necestovali na letiště, protože nebudou odbaveni. Uvedla to na svém webu. V zahraničí má podle Slavia pojišťovny, u které je pojištěna pro případ úpadku, 90 klientů. Od ledna zaniklo osm CK, činnost jich přerušilo 37.

Soutěžte se Showtimem a srovnejto.cz o cestovní pojištění do zahraničí

24. července 2022 20:40

Showtime si společně se srovnejto.cz , poradcem pro rodinné výdaje, připravil soutěž. Dovolené jsou v plném proudu a zábava zatím nekončí. Aby neskončila dříve, než byste chtěli, tak máme pro jednoho z vás celoroční cestovní pojištění do zahraničí od srovnejto.cz v hodnotě cca 4 000 Kč a ještě navíc powerbanku na cestování s energií. Stačí odpovědět na otázku a pak už jen počkat a mít trochu toho štěstíčka!

Poslanci se opět hádají. Tohle spočítá i prvňáček, pustil se Okamura do ministra financí

23. června 2022 11:44

Jen co poslanci začali řešit snížení plateb za státní pojištěnce, došlo na hádky a osobní útoky. Nejvíce se do sebe pustili předkladatel návrhu ministr financí Zbyněk Stanjura (ODS) a šéf opoziční SPD Tomio Okamura. Zatímco Stanjura osočil svého protivníka, že je přítelem Ruska, Okamura naopak kritizoval ministra za to, že neumí počítat a vést svůj resort.