100,00 % okrsků sečteno
68,95 % volební účast




34,51 %

ANO

23,36 %

SPOLU

11,23 %

STAN

8,97 %

PIRÁTI

7,78 %

SPD

6,77 %

MOTO

0,44 %

GENERACE

0,22 %

ČR1

0,21 %

ŠVÝC. DEM.

0,18 %

ČSSD

0,13 %

VOLUNTIA

0,13 %

0,11 %

VÝZVA

0,08 %

JASAN

0,07 %

REBELOVÉ

0,06 %

MZH

0,06 %

HOP HYDRA

0,06 %

VOLT

0,05 %

LEVICE

0,05 %

SMSKA

0,03 %

KRUH

0,01 %

BPS

0,00 %

PB

0,00 %

NE URZA.CZ

Slovenský politik a podnikatel naboural se svým Lamborghini. Střet s jiným autem nepřežil


Při páteční nehodě v Dolním Kubíně zemřel slovenský podnikatel a politik Pavol Matlák. Ve věku pouhých 39 let nepřežil střet svého Lamborghini s jiným vozem. V jeho voze jeli celkem čtyři lidi, zahynul však jen Matlák. Jiný spolujezdec utrpěl zranění. Informaci potvrdila Matlákova politická strana.

K nehodě došlo již během pátku nedaleko Dolného Kubína na Slovensku. V Matlákově Lamborghini seděl on a další tři lidé. Při nehodě, kdy se jeho vůz střetl s jiným, nepřežil pouze on. Jeden z jeho spolujezdců pak utrpěl nespecifikované zranění.

Samotné auto pak skončilo rozmlácené za krajnicí, protože po střetu prorazilo svodidla. Zbylé pasažéry z něj museli vyprostit hasiči.

Matlák byl několik let okresním předsedou Svobody a Solidarity (SaS), tedy strany, která je aktuálně členem vládnoucí koalice na Slovensku a jejímž předsedou je jeden z nejvýraznějších současných politiků – ministr hospodářství Richard Sulík.

Sulíkova SaS se již k Matlákově skonu vyjádřila. „S obrovským zármutkem jsme přijali zprávu o tom, že nás opustil náš dlouholetý přítel, člen a okresní předseda v Námestově Pavol Matlák. Pozůstalé rodině a blízkým tímto vyjadřujeme naši upřímnou soustrast,“ stojí v oficiálním prohlášení strany.

S obrovským zármutkom sme prijali správu o tom, že nás opustil náš dlhoročný priateľ, člen a okresný predseda v...

Posted by Sloboda a Solidarita on Saturday, September 11, 2021