reklama
CNN Prima News politik

politik

Výpis příspěvků ke štítku „politik“

Fialova vláda chce vrátit PCR testy. Platit si je ale budete sami, přiznal Kupka

24. listopadu 2021 15:46

Vznikající vláda Petra Fialy (ODS) ve středu oznámila, že chce znovu zavést uznávání PCR testů. Lidé si je však budou muset nejspíše platit ze svého. Uvedl to člen Anticovid týmu Martin Kupka (ODS). Podle něj si stát nemůže dovolit zaplatit všechny nástroje. „Hradí nákladnou zdravotní péči i očkování,“ řekl Kupka v pořadu K věci na CNN Prima NEWS.

Sledujte ŽIVĚ debatu mezi Ringo Čechem a Petrem Pavlem: Jak podle nich dopadnou volby?

28. září 2021 17:45

Volby do Poslanecké sněmovny se velmi rychle blíží. Hosté pořadu CNN Prima NEWS Co Čech, to politik! mají k politice velmi blízko. Komentují ji a byli, jsou nebo v ní ještě budou aktivní. Jedná se o hudebníka, textaře, baviče a malíře Františka Ringo Čecha a Petra Pavla, generála české armády ve výslužbě. Jejich debatu můžete od 18:00 sledovat i v tomto článku.

Politik z Putinovy strany zastřelil na skládce muže. Spletl si ho s medvědem

11. srpna 2021 11:48

Ruský soud ve středu poslal na dva měsíce do domácího vězení jednoho z nejbohatších ruských regionálních politiků a poslance regionálního parlamentu na Kamčatce Igora Redkina. Ten se v úterý policii doznal k tomu, že neúmyslně zabil člověka, informuje agentura TASS. Na skládce u obce Ozernovskij zastřelil muže, kterého si podle svých slov spletl s medvědem. Policie nyní případ vyšetřuje.

Sledujte ŽIVĚ 360° s Kalouskem a Jiráskem: Hrozí Česku kvůli pandemii hospodářská krize?

3. srpna 2021 19:07

Růst cen, snižování výroby, pokles životní úrovně, nezaměstnanost či sociální konflikty. Přesně to je charakteristika hospodářské krize. Čeká i Českou republiku. Nebo už je tady? A jak jí čelit? V pořadu 360° Pavlíny Wolfové na toto téma budou diskutovat bývalý ministr financí Miroslav Kalousek s historikem Zdeňkem Jiráskem. Debatu sledujte na CNN Prima NEWS či v tomto článku.

Můj sen je být prezidentem, říká Škromach. Kandidaturou chce pomoct skomírající ČSSD

10. června 2021 15:31

Do sněmovních voleb se za ČSSD chystají staronové tváře. Jde například o Vladimíra Špidlu, Jiřího Dienstbiera a probíhají také námluvy s Martinem Stropnickým. Svou kandidaturu potvrdil také bývalý ministr práce a sociálních věcí Zdeněk Škromach. Podle něj se sociální demokraté vracejí ke své tradici oslovit voliče v širokém politickém spektru. Pomoci uspět ve volbách by mohla nová svatá trojice, uvedl Škromach v pořadu K věci na CNN Prima NEWS.

Politik o smrti liberecké cukrářky: Poctivá žena, která se stala obětí problémů druhých

20. května 2021 10:02

„Nebyla jen poctivou cukrářkou, ale i člověkem, který dělá svět lepším místem,“ vzpomínal na libereckou cukrářku Janu Novotovou Jahodovou místní politik Jan Korytář. Žena zemřela v neděli odpoledne, podle svědků ji zastřelil její manžel. Následně měl zbraň obrátit proti sobě. Korytář ve svém komentáři zdůraznil nutnost lepší péče a podpory pro lidi s psychickými problémy.

Zaorálek je teatrální typ. Nechce být jen papouškem událostí v Bruselu, myslí si Zimola

13. dubna 2021 18:48

Tomáš Petříček se nikdy ministrem stát neměl, neuspěl v žádných volbách a byl jen kompromisní variantou, uvedl na CNN Prima NEWS v pořadu K věci starosta Nové Bystřice a bývalý člen ČSSD Jiří Zimola. Komentoval také výrok ministra kultury Lubomíra Zaorálka, že post ministra kultury předá jen odpovídající náhradě. „On je velmi teatrální typ. Luboš by si měl sáhnout do svého svědomí. Očekával bych od něj víc vstřícnosti k jeho nástupci,“ podotkl Zimola.

reklama