CNN Prima News polštář

polštář

Výpis příspěvků ke štítku „polštář“

Polštářoví vrazi ze Střížkova měli kvůli autu udusit muže. Teď jim hrozí až 20 let vězení

Aktualizováno

Policie obvinila dva muže z březnové vraždy v bytě na pražském Střížkově. Třetího muže podle kriminalistů udusili polštářem, když se jim nepodařilo ho donutit k převodu jeho auta. Vraždu zkoušeli maskovat jako přirozené úmrtí. Hrozí jim až 20 let vězení nebo výjimečný trest. Na webu pražské policie to uvedl její mluvčí Jan Daněk. Doplnil, že pražská policie tak objasnila všech 25 loňských případů vraždy.

Pomůže vám cítit se svěží a vypadat mladě. Zdravý spánek je dnes ale raritou

Je to jeden z nejpřirozenějších a také nejvýznamnějších způsobů, jak načerpat dostatek sil a osvěžit tělo i mysl. Spánek. Ovšem věděli jste, že správně spát dovede čím dál méně lidí? Na vině je naše neschopnost zříct se ve večerních hodinách všech moderních vymožeností, které nám současná doba nabízí, a také zastavit mozek, který neustále vyhledává nové a nové podněty, což nám nedovolí usnout. Při nedostatku spánku ale člověk ztrácí výkonnost, náladu i zdraví. To všechno v konečném součtu znamená i to, že rychleji stárneme. Jak znovu začít spát kvalitně, abychom se ráno budili svěží a odpočatí? Sepsali jsme vám základní pravidla spánkové hygieny.

Muž kvůli roztrhanému polštáři zabil roční dítě. Můžu jen za vnitřní zranění, hájil se

Čtyřiadvacetiletý rodák z Texasu, Marvin Rex Lake, čelí obvinění z vraždy ročního chlapce. Na malého Ahrena měl zaútočit wrestlingovými chvaty poté, co dítě roztrhalo polštář. Lake zprvu policistům řekl, že neměl tušení, že chlapce zranil. Později však svou výpověď změnil. „Nezranil jsem ho na hlavě, způsobil jsem mu jen vnitřní zranění,“ vypověděl muž u soudu.

George Floyd jako antistresová panenka nebo polštář. Odporné, komentují lidé

Od smrti Afroameričana George Floyda uběhl více než měsíc, přesto se Amerika i nadále potýká s bouřlivými nepokoji a protesty. Hnutí Black Lives Matter bojuje za práva Afroameričanů, lidé ve velkém označují sochy za rasistické za pomoci nápisů či graffiti a filmy s otrokářskou tématikou jsou stahovány z internetu. Teď se navíc neznámý autor rozhodl na sociálních sítích nabízet antistresové hračky s Floydovou tváří.

Nevíte, jak zabavit děti? Postavte jim hrad ze židlí nebo polštářovou jeskyni

Přestože Česko pokračuje v rozvolňování karanténních opatření, v mnoha zemích po celém světě stále platí striktní izolace, která má zabránit šíření nemoci COVID-19. Podle CNN teď zažívají těžké časy především rodiče, kterým už často začínají docházet nápady, jak doma zabavit své děti. Švédská IKEA nabízí šest jednoduchých návodů, jak postavit doma indiánský vigvam nebo středověkou pevnost. Stavební materiál najdete v každé domácnosti: židle, stůl, prostěradlo, deky a spoustu polštářů.

Můj Bůh je pitbull a představila jsem si, jaký by byl život bez něj

Zvířata mi dávají poslední dobou zabrat. Hank se nemůže vyrovnat s háráním fenek v okolí, Pepper zahájila šňůru protestních akcí založených na nočním čůrání po chodbě, kocour zmasakroval sousedovic kocoura a Luna se nechala zavřít u sousedů na zahradě a já ji odtud ve dvě ráno lovila… Člověk se pak neubrání představě, jaké by to asi bylo, kdyby tady nebyli...