CNN Prima News polštář

polštář

Výpis příspěvků ke štítku „polštář“

Pomůže vám cítit se svěží a vypadat mladě. Zdravý spánek je dnes ale raritou

16. listopadu 2022 06:22

Je to jeden z nejpřirozenějších a také nejvýznamnějších způsobů, jak načerpat dostatek sil a osvěžit tělo i mysl. Spánek. Ovšem věděli jste, že správně spát dovede čím dál méně lidí? Na vině je naše neschopnost zříct se ve večerních hodinách všech moderních vymožeností, které nám současná doba nabízí, a také zastavit mozek, který neustále vyhledává nové a nové podněty, což nám nedovolí usnout. Při nedostatku spánku ale člověk ztrácí výkonnost, náladu i zdraví. To všechno v konečném součtu znamená i to, že rychleji stárneme. Jak znovu začít spát kvalitně, abychom se ráno budili svěží a odpočatí? Sepsali jsme vám základní pravidla spánkové hygieny.

Lou Fanánek Hagen: Přežil jsem díky polštáři, jak radila ta obrovská ministryně

29. června 2021 21:44

„Pandemii koronaviru jsem přežil díky finančnímu polštáři, jak říkala ta jedna obrovská ministryně,“ vysvětlil, jak se popasoval s pandemií, Lou Fanánek Hagen – frontman slavné české kapely Tři sestry. Koncerty bez publika jsou suché a koukat na vystoupení z pohodlí obýváku přestane lidi rychle bavit, dodal v pořadu Interview na CNN Prima NEWS.

Muž kvůli roztrhanému polštáři zabil roční dítě. Můžu jen za vnitřní zranění, hájil se

26. dubna 2021 12:22

Čtyřiadvacetiletý rodák z Texasu, Marvin Rex Lake, čelí obvinění z vraždy ročního chlapce. Na malého Ahrena měl zaútočit wrestlingovými chvaty poté, co dítě roztrhalo polštář. Lake zprvu policistům řekl, že neměl tušení, že chlapce zranil. Později však svou výpověď změnil. „Nezranil jsem ho na hlavě, způsobil jsem mu jen vnitřní zranění,“ vypověděl muž u soudu.

George Floyd jako antistresová panenka nebo polštář. Odporné, komentují lidé

5. července 2020 13:06

Od smrti Afroameričana George Floyda uběhl více než měsíc, přesto se Amerika i nadále potýká s bouřlivými nepokoji a protesty. Hnutí Black Lives Matter bojuje za práva Afroameričanů, lidé ve velkém označují sochy za rasistické za pomoci nápisů či graffiti a filmy s otrokářskou tématikou jsou stahovány z internetu. Teď se navíc neznámý autor rozhodl na sociálních sítích nabízet antistresové hračky s Floydovou tváří.

Nevíte, jak zabavit děti? Postavte jim hrad ze židlí nebo polštářovou jeskyni

24. května 2020 13:23

Přestože Česko pokračuje v rozvolňování karanténních opatření, v mnoha zemích po celém světě stále platí striktní izolace, která má zabránit šíření nemoci COVID-19. Podle CNN teď zažívají těžké časy především rodiče, kterým už často začínají docházet nápady, jak doma zabavit své děti. Švédská IKEA nabízí šest jednoduchých návodů, jak postavit doma indiánský vigvam nebo středověkou pevnost. Stavební materiál najdete v každé domácnosti: židle, stůl, prostěradlo, deky a spoustu polštářů.