CNN Prima News potomek

potomek

Výpis příspěvků ke štítku „potomek“

Chvíle děsu při dětském americkém fotbale: Rozzuřený otec hráče vytáhl na rozhodčího pistoli

Agresivita rodičů, která úzce souvisí s jejich potomky? Ve Spojených státech takových případů přibývá. Bezpečnostní kamery například zachytily incident, při kterém řidiče školního autobusu napadl otec dítěte z mateřské školy. Vadilo mu, že přijel pozdě. V jiném případě došlo při nevinném dětském zápase v americkém fotbale k potyčce, při níž jeden z otců vytáhl střelnou zbraň.

Anička Slováčková o svém vztahu: Je to chytrý, vtipný týpek. Zpěvačka přemýšlí i o mateřství

Vztahy si nechávám pro sebe, většinou totiž po oznámení začnou skřípat, řekla v rozhovoru pro magazín Téma zpěvačka Anna Slováčková. Ihned však dodala, že současný vztah, o kterém v médiích promluvila, vydržel. V těžkých časech se tak může spolehnout na pevnou oporu. Hudebnice rovněž přiznala, že v posledních měsících hodně přemýšlela o mateřství. Stejnou lásku by prý dokázala dát jak vlastnímu, tak adoptovanému dítěti. Vše je prý ale zatím ve hvězdách, jelikož proces adopce je vzhledem k její aktuální diagnóze prý velmi složitý.

Putin čeká s milenkou dceru, tvrdí zdroj z Kremlu. Vládce přitom tvrdil, že dětí už má dost

Během války na Ukrajině se neustále spekuluje, jak je na tom Vladimir Putin zdravotně. Podle nejnovější zprávy to ale vypadá, že je navzdory různým dohadům i blížící se sedmdesátce pořád „jura“. Britský list Daily Mirror totiž tvrdí, že ruský prezident čeká se svou milenkou Alinou Kabajevovou dítě. S informací přišel účet na sociální síti, který mají tajně spravovat lidé z Kremlu.

Bohuš Matuš: Když Lucinka zvládne maturitu, udělám jí další miminko. Svatba je v plánu

Zpěvák Bohuš Matuš se ve svých 47 letech může stát každým dnem otcem. Když před rokem a půl začal randit s tehdy šestnáctiletou Lucií Palkaninovou, rozpoutal tím silné diskuze. Na jejich třicetiletý věkový rozdíl se totiž lidé dívali skrze prsty. Před několika měsíci navíc oznámili, že čekají potomka. Nyní má sedmnáctiletá Lucie těsně před porodem a pro pořad ShowTime televize CNN Prima NEWS uvedla, že její dcera byla plánovaná.