62 společností se uchází o firmové oscary Český Goodwill 2020

Firmové oscary Český Goodwill 2020 představují 62 finalistů 8. ročníku ocenění pro firmy, kterých si lidé váží. Hlasujte až do 30. září a zvolte novou Osobnost.

Hlasování veřejnosti probíhá on-line na webových stránkách projektu www.cesky-goodwill.cz. Každý hlasující má právě jeden hlas, který může udělit tomu podnikateli, který je pro něj největším vzorem. Firmového oscara a titul veřejnosti Osobnost Český Goodwill 2020 získá finalista, kterého do půlnoci 30. září 2020 podpoří nejvyšší počet hlasujících.

62 podnikatelů a společností postoupilo do finále z celkového počtu 111 platných nominací, které obdržel organizátor, česká poradenská skupiny HPCG, od veřejnosti do 30. června. Polovina firem byla nominována v kategorii Partner, 12, resp. 13 finalistů se uchází o firmové oscary v kategoriích Tradice a Inovace. Kategorii Made in Czechoslovakia, která měla loni svou premiéru, reprezentuje 7 firem.

„Se všemi finalisty se lidé mohou seznámit na webu ocenění wwww.cesky-goodwill.cz, kde probíhá hlasování,“ uvedla výkonná ředitelka HPCG Lenka Hlavatá, která je autorem a organizátorem projektu. „Medailonky finalistů také slouží jako podklad pro hodnocení odborné poroty,“ dodala Hlavatá. Odborná porota, složená z ambasadorů a partnerů projektu, hodnotí dvoukolově v základních nominačních kategoriích Tradice, Inovace, Partner a Made in Czechoslovakia. K závěrečné volbě nejsilnějších příběhů se letos porotci sejdou 15. září.

Oceněné firmy budou představeny v rámci galavečera Český Goodwill 2020. Slavnostní vyhlášení výsledků a předávání firmových oscarů se uskuteční 22. října v Praze.

Český Goodwill je oceněním pro firmy, kterých si lidé váží, s historií od roku 2013. Pořadatelem ocenění je česká poradenská firma ISO Consulting, člen skupiny HPCG. Nad transparentním průběhem dohlíží světově uznávaná certifikační autorita TÜV SÜD Czech. Mediálními partnery jsou RADIOHOUSE, mediální skupina Active Radio a FTV Prima. Partnery ocenění Český Goodwill 2020 jsou společnosti X Production Digital, LORIKA CZ a Etnetera Group.