Festival POHO DEN v Orlové na Karvinsku láká na Talk Show 7 pádů Honzy Dědka, vystoupení We are Domi nebo autogramiády tváří televize Prima

Festival POHO DEN v Orlové na Karvinsku láká na Talk Show 7 pádů Honzy Dědka, vystoupení We are Domi nebo autogramiády tváří televize Prima

O víkendu 27.8. a 28.8. se bude konat druhý ročník festivalu POHO Den, který nabídne pestrý dvoudenní program na několika unikátních místech na Karvinsku pro všechny návštěvníky zdarma. Těšit se mohou na talk show 7 pádů Honzy Dědka, kde se představí hosté Marek Taclík a Veronika Žilková, hudební vystoupení česko-norské skupiny We are Domi, orchestru Májovák Karviná nebo komentované prohlídky pohornické krajiny a důlních areálů.

Chybět nebudou ani ochutnávky lokální gastronomie, představení místních organizací nebo program pro ty nejmenší. V rámci festivalu bude také slavnostně otevřena nová naučná stezka v krásném prostředí zámeckého parku ve staré Orlové za účasti tváří televize Prima, která je hlavním mediálním partnerem.

Více informací o akci na facebooku

PROGRAM festivalu

27.8. 2022 hlavní program festivalu v areálu a okolí bývalého dolu Gabriela + stará Orlová

17:00 We are Domi (Římskokatolický kostel ve staré Orlové)

19:00 7 pádů Honzy Dědka (důl Gabriela)

20:30 orchestr Májovák Karviná (důl Gabriela)

13:00-18:00 Drift show (Orlová)

28.8. 2022 exkurze a komentované prohlídky po pohornické krajině a důlních areálech

A mnoho dalšího…

Akce je organizovaná v rámci transformačního programu POHO 2030 s cílem oživit zapomenutá místa v pohornické krajině a propojit místní komunity, organizace a podpořit jejich rozvoj.

Více informací k programu POHO 2030

Vstupné na festival je zdarma.