Prodám UFO! Zn.: Draze

A další zajímavosti najdete v časopise ZÁHADY ŽIVOTA

Na internetových on-line aukčních stránkách najdete cokoliv. A tak není divu, že si tu můžete koupit i části »létajících talířů«. Je ale opravdu možné získat tu i něco od mimozemšťanů? Průkopníkem trhu s mimozemskými artefakty byl velmi seriózní člověk, Jim Hughes, fyzik z Floridy. V roce 2002 zadal do novin tento inzerát: „Mám kousek UFO vážící 90 gramů. Jsem připraven jej prodat. Kupující neprodělá - bude mít možnost prostřednictvím tohoto fragmentu odhalit tajemství antigravitace.“ A způsobil tak obrovskou senzaci. Který z nadšenců by totiž nechtěl mít doma kousek UFO? Dnes už můžeme říct, že tento fyzik svým inzerátem vydělal až 10 milionů dolarů...!

Hughes sám tvrdil, že UFO neviděl, a nemá tedy důkazy, že fragment opravdu pochází z mimozemského korábu. Přesto však předložil zajímavé detaily. Tak zajímavé, že se nakonec kupec našel... Podle nich v roce 1957 jeho přítel Joe Wilson spatřil na obloze ve státě New Jersey obrovský kovový »doutník«, který se vznášel nad skládkou. Pak z tohoto UFO cosi »vypadlo«, explodovalo a na skládku přistálo několik kusů. Jak vidno, mimozemšťané byli vychovaní a věděli, kam házet odpadky. Ale vraťme se k jeho příběhu. Když UFO odletělo, Joe se srdnatě vydal k drobným úlomkům, jeden kus sebral a předal jej Hughesovi.

Po pečlivém prozkoumání byl podle Hughese kus mimozemského odpadu slitinou india a antimonu. Zároveň však fyzik sdělil, že pokud se přiblíží k fragmentu kousky jiných kovů, je možné cítit »zvláštní tlak vyvíjený na prsty«. Slitina poté údajně začala vibrovat a také změnila hmotnost. Na vrcholu vyvolané ufologické horečky však Hughes kamsi zmizel. A optimisté naznačují, že dostal peníze a odjel. Pesimisté se obávají, že fyzik uprchl, aby se vyhnul případnému atentátu nebo věznění.

Mimozemská »kapka«

Na rozdíl od Hughese muž jménem Bob White tvrdil, že on svědkem setkání s UFO byl. V roce 1985 jel s kamarádem z Denveru do Las Vegas a při nočním přesunu autem si všimli podivného světla. Když vystoupili ven, zjistili, že na obloze nad nimi »visí« neuvěřitelně obrovské UFO a kolem něj se pohybovala další menší světla, která vlétala do lodi a splývala s ní. Poté obří UFO odletělo.

Tím ale záležitost neskončila. Bob spatřil během té podívané oranžové světlo, které spadlo na zem. Vydali se tedy tím směrem a na zemi našli kus kovu rozžhaveného do ruda. Po vychladnutí se změnil v těžkou »kapku« o délce 19 cm, tvarem připomínající nám dobře známou borovou šišku. Muži nelenili a »kapku« odvezli s sebou.

Tento fragment »čehosi« White několikrát poslal k analýze a pokaždé obdržel odpověď: jde o slitinu sestávající převážně z hliníku (85 %), křemíku (9 %) a železa (2 %). Známky mimozemského původu nalezeny nebyly.

Podaří se konečně prokázat mimozemský původ?

V roce 1996 další analýzu provedl Národní institut progresivních technologií. Vlastníci nelitovali peněz, ale výsledek byl stejný – kus kovu je slitina, skládající se z dobře známých kovů. Aby se mu alespoň nějak vrátily peníze utracené za všechny ty analýzy, založil Bob Muzeum anomálií v Reeds Springs (Museum of the Unexplained in Reeds Spring). Vstupné činilo 5 dolarů a jeho hlavní hvězda, »kapka«, tu byla k vidění i s výkladem očitého svědka. Záměr však selhal, a tak se White rozhodl mimozemský objekt prodat.

Několikrát se objevil v televizi a dvakrát prošel detektorem lži s výsledkem, že o okolnostech nálezu objektu skutečně nelhal. Ale nikdo se do koupě slitiny nehrnul...

Chcete vědět, co jak to s mimozemskou “kapkou” dopadlo? A jsou na prodej i jiné kousky z mimozemských létajících korábů? Jste zvědaví, jak tyto předměty vypadají? Celý článek o si přečtete v červencových Záhadách života, oblíbeném časopisu o mystériích, zdraví a duši.

Pro ty, kterým se nechce do stánku připomínáme, že si časopis za "stánkovou cenu" mohou včetně poštovného objednat na www.zahadyshop.cz/katalog/aktualni-vydani a https://send.cz/casopis/1042/zahady-zivota (na výběr roční předplatné, nebo jen jeden výtisk).

V aktuálním čísle také například najdete:

• Svět je jiný, než si myslíte! Neuvěřitelný dokument nezávislých filmařů odkrývá KDO a JAK MANIPULUJE lidstvem!

• Poslední a nikdy nezveřejněné tajemství císaře Rudolfa II. Co si s sebou vzal i do hrobky? Jaké magické síly jej měly chránit i po smrti?

• Můžete si koupit i kousek mimozemského létajícího talíře? Budete se divit, ANO!

• Magické putování po naší zemi: Karlovarský kraj a jeho přízraky. Kde žil náš nejznámější upír?

• Černá magie na Slovensku? Ano! Případům prokletí věnuje MUDr. Teodor Rosinský, CsC.

• Nový seriál - České prožitky mimo tělo: Josef Pčola: „Vznášel jsem se nad bahnem řeky Styx!“

• Temné tajemství »koncentráků«: Proč muselo zemřít víc než 20 000 búrských dětí?

• Víte, jaké bylinky mají letos v létě největší sílu? Poradí vám hermetik a spagyrik Michal Stránský

• Vztahový a rodinný terapeut Marek Ščotka: „Sourozenci nás ovlivňují víc, než tušíme!“

• Na vašich fotografiích jsou duše zemřelých

• Z praxe psychotronika: Jak působí geopatogenní zóny na rostliny a zvířata

• Jak probíhá rituál vědomého umírání? Jana Němečková vám to prozradí!

To vše a ještě mnoho dalšího najdete v červencových Záhadách života a redakce vám přeje krásné čtení a nádherný první prázdninový měsíc.

Červencové číslo najdete na vašich stáncích od čtvrtka 2. července 2020.

Více info na www.facebook.com/zahadyzivota/ nebo www.zahadyzivota.cz.