Utopila jsem se… a viděla nad hlavou kód mé duše!

Ochutnávka rozhovoru z tištěného časopisu Záhady života: květnové vydání právě na novinových stáncích!

Na zlomové okamžiky, které převrátí náš dosavadní život vzhůru nohama, se obvykle nelze připravit. Přicházejí naprosto nečekaně a vždycky udeří tak drtivou silou, že nestačíme ani zalapat po dechu. Totéž se před více než čtyřiceti lety stalo aromaterapeutce Hanně Marii Tomáškové, která vám přináší svědectví o vlastním prožitku blízké smrti. Dnes kráčí ve šlépějích svého dědečka, stejně jako on komunikuje se stromy a při výrobě vonných éterických olejů pracuje s jejich energií.

Paní Hanno, na internetu jsem se dozvěděla, že jste už v dětství dokázala vidět auru lidí a receptury na výrobu bylinných esenciálních olejů, které lidem v rámci aromaterapie nabízíte, získáváte mimosmyslově. Je to pravda?

Ano, je to tak. Nejdřív jsem si ale musela projít poměrně náročnou a strastiplnou cestou… Mojí zkušeností je, že mimosmyslové vnímání člověk obvykle nedostane úplně zadarmo. Dnes už o tom mluvím otevřeně, ale v té době to nebylo možné. Všechno, co za socialismu jen trochu zavánělo spiritualitou, bývalo různými způsoby potlačováno. Lidé se báli o svých mimosmyslových prožitcích, pokud nějaké získali, mluvit nahlas – v osmi letech jsem měla možnost si to ověřit na vlastní kůži. Získala jsem zážitek blízké smrti, a když jsem se vrátila zpátky do reality, začaly se mi dít opravdu zvláštní věci. Začala jsem vidět aury lidí i rostlin a otevřel se přede mnou úplně nový svět.

Svěřila jste se alespoň rodičům?

To nebylo možné. Byli silně materialisticky založení a nic takového by je nezajímalo. Věděla jsem, že bych u nich tvrdě narazila, pokud bych jim řekla pravdu. Zpětně vzato si uvědomuji, jaké jsem měla obrovské štěstí, že jsem měla nablízku i prarodiče, kteří měli na rozdíl od našich spirituální smýšlení a mnoho věcí mě naučili. Žili na vesnici a měli úžasný vztah k přírodě. Babička se věnovala bylinkaření, dědeček zase v zimě pracoval jako lesní dělník a uměl komunikovat se stromy. Uměl jim naslouchat, dodržoval to, na čem se domluvili, a na oplátku od nich získával informace různého typu. Nahlas o tom ale nemluvil. Kdo chtěl, tomu poradil, ale nikomu nic nevnucoval. Zažila jsem s ním v tomto ohledu neuvěřitelné věci.

Na to se určitě ještě zeptám, ale povíte mi něco o vaší klinické smrti? Co se vám stalo?

Tenkrát jsem chodila do druhé třídy a jednoho dne jsme šli se spolužáky po vyučování k rybníku. Já na rozdíl od ostatních neměla plavky, a tak jsem zůstávala na břehu. Netuším, co přesně se stalo, ale uklouzly mi nohy a spadla jsem do vody tak nešťastně, že jsem se okamžitě začala topit. Bylo to tak rychlé, že jsem během krkolomného pádu vůbec nestihla zareagovat. Skončila jsem pod hladinou a už se mi nepodařilo vyplavat. Moji záchranci mě pak v kalné rybniční vodě docela dlouho nemohli najít, a když se jim to podařilo, málem bylo pozdě. Z vyprávění vím, že někdo z přihlížejících běžel pro doktora, který měl ve vesnici ordinaci. Nedokážu odhadnout, jak dlouho celá ta scéna trvala, ale jsem si jistá, že když mě resuscitovali, moje vědomí už bylo mimo fyzické tělo. Z dálky jsem je všechny pozorovala, jak se mě snaží oživit, ale nechápala jsem, proč to dělají, o co se snaží a proč se u toho tváří tak nešťastně. Ano, bylo mi trochu líto, že už je po všem, ale v tu chvíli pro mě moje bezvládné tělo vůbec nic zásadního neznamenalo. Přede mnou se právě rozjasňoval zcela nový, dosud neprozkoumaný svět, který mě přitahoval mnohem víc než kapitola, která se nedaleko ode mě právě uzavírala.

Co dalšího během zážitku blízké smrti Hanna Maria Tomášková zažila a spatřila? Jak vypadá kód lidské duše, který je naší součástí od příchodu na svět? To vše a mnoho dalšího se dozvíte v čerstvém květnovém vydání Záhad života, které je právě teď na vašich stáncích!

Květnové číslo je na vašich stáncích k dostání již od čtvrtka 21. dubna 2022!

V aktuálním čísle také najdete:

• Máte doma ducha? Jana Mucherl vám poradí, co můžete udělat

• Věštby, které se splnily: Jasnovidné vize Heleny Růžičkové: Víte, že předpověděla pád Dvojčat i povodeň?

• Velký detox po covidu i očkování: Bylinkáři radí, čím se sami léčili, když jim bylo nejhůř.

• 50 argumentů, že život po smrti existuje: Vědci, kteří se nebojí přinášet nové důkazy o životě po životě

• Jak se stát energeticky magnetem na peníze? 15 magických rad pro období drahoty. Proč není dobré utrácet v pondělí? Změna PINU může ovlivnit energii vašich příjmů i výdajů!

• Astrologie: Vladimir Putin očima astrologa Pavla Turnovského

• Záhadný fenomén mizení lidí: Neuvěřitelné příběhy ze zahraničí i Česka

• Tajemná místa ČR: Tísnivá energie v Aleji mrtvých. Co tam zažil náš redaktor??

• Záhadné Thule: Byl Adolf Hitler očarován při temných rituálech?

• V čem ještě nám lhali? Další nálož konspiračních teorií, jež se staly skutečností.

• Mystik, kterého neznáte: Karel Makoň se uměl zneviditelnit! V koncentračním táboře mu to zachránilo život…

…a mnoho dalších témat

Záhady života: ROZUMÍ VAŠÍ DUŠI!

Jak získat časopis za stánkovou cenu včetně poštovného až do schránky?

Objednat můžete na www.zahadyshop.cz nebo www.send.cz (na výběr předplatné v mnoha variantách, nebo jeden výtisk)

Více info na www.facebook.com/zahadyzivota/ nebo www.zahadyzivota.cz.