WILLIAM SHATNER - live on stage

NOVÝ TERMÍN 26. 3. 2021

Původní termín z března 2020 byl bohužel kvůli koronavirové pandemii zrušen a vstupné vráceno, nicméně na základě masivní vlny žádostí od fanoušků a jejich obrovskému zájmu o uvedení této akce, se pořadatelům podařilo vyjednat se zahraniční produkcí pana Shatnera nový termín na rok 2021!

Diváci se mohou těšit na promítání kultovního filmu Star Trek II: The Wrath of Khan na velkém plátně, po kterém bude následovat talk-show s „kapitánem Jamesem T. Kirkem“.

Vstupenky v cenovém rozpětí 750 – 3.650,-Kč v prodeji od 7. srpna 2020 v síti Ticketportal a Ticketmaster. Nejdražší VIP vstupenky zahrnují prémiové sezení a příležitost vyfotografovat se s panem Shatnerem.

Nenechte si ujít příležitost prožít nezapomenutelný večer s naprostou hollywoodskou legendou. William Shatner bude s diváky sdílet fascinující a vtipné příběhy ze své více než padesátileté úspěšné herecké, producentské, režisérské, ale i spisovatelské kariéry. Fanoušci budou mít na závěr při Q&A (Otázky & odpovědi) možnost pokládat mu své vlastní dotazy.

Uvádí JV Classics s.r.o. ve spolupráci s Mills Entertainment, Backlot Project a festivalem Future Gate.

Film bude uveden v původním znění s titulky, talkshow bude tlumočena do českého jazyka.

Set phasers to stun and beam yourself to Forum Karlín on 26.3.2021 for an unforgettable night with the one and only WILLIAM SHATNER, live on stage.