Holčička z legendární reklamy na Kofolu se vrací. Poznali byste herečku po 20 letech?

Já nemusím, já už ho vidím. Slavná věta z dvacet let staré reklamy na Kofolu rok co rok Čechům připomíná, že jsou Vánoce. Hlavní aktérkou scénky je malá holčička, tehdy tříletá Sandra Flemrová. I když už se herectví nevěnuje, po dvou dekádách se k reklamě vrací a znovu pod značkou Kofoly. Jen prasátko se zahnutými zuby nahrazuje systém vratných skleněných lahví.

Oblíbená u dětí i rodičů. Reklama na Kofolu, kde se malá tříletá holčička uprostřed zasněženého lesa ptá tatínka, jestli bude mít prasátko „taky ty zahnutý zuby nahoru“, už běží v českých televizích nepřetržitě téměř od začátku nového tisíciletí.

Herečce Sandře Flemrové je v současnosti 23 let a reklamě se už nevěnuje, pracuje jako sestra v zubní ambulanci. „Při natáčení vánoční reklamy na Kofolu mně byly tři roky. Pamatuji si jen pár záblesků jako například koulovačku se štábem. Reklama se mně ale přesto silně zapsala do života,“ popsala Flemrová na oficiálním webu Kofoly.

Nyní se k reklamě znovu vrací. Opět spojila svůj obličej se značkou Kofola. Společnost propaguje systém vratných skleněných lahví pod názvem Cirkulka a právě Flemrová je tváří nového spotu.

„S Cirkulkou vracíme do domácností osvědčené skleněné lahve. Nápad vrátit spolu s nimi do hry i děvčátko ‚ne, ne, já nemusím, já už ho vidím‘ přišel úplně přirozeně,“ vysvětlil marketingový ředitel Kofoly ČeskoSlovensko Pavol Chalupka. Sandra Flemrová podle něj patří k mladé generaci, pro kterou je udržitelnost klíčová.

Reklama se tvořila na Slovensku poblíž Záhoří. „Miluju přírodu a čas strávený v krásné slovenské krajině byl pro mne nabíjející. Všichni lidé při natáčení byli neskutečně milí. V průběhu toho dne jsem zažila snad všechny emoce,“ líčila Flemrová své zážitky z natáčení.

Tagy: