CNN Prima News předseda představenstva

předseda představenstva

Výpis příspěvků ke štítku „předseda představenstva“

V Česku se ročně vytřídí 100 000 tun elektra. Můžeme být lepší?

Češi jsou evropští premianti v třídění odpadu. Poctivě posílají k recyklaci papír, plasty i sklo. A velkou snahu zpracovatelé odpadu vnímají také v oblasti elektroodpadu. Podle Romana Tvrzníka, předsedy představenstva společnosti Elektrowin, nejčastěji odevzdáváme především velké spotřebiče, jako jsou mrazáky a lednice. Naopak ty malé typu mobilního telefonu či sluchátek a myší si zbytečně schováváme doma a bráníme tak jejich dalšímu využití. V pořadu Interview PLUS to řekl moderátorce Martině Kuzdasové.

Kouzlo tištěných fotografií přetrvává. Ročně vytiskneme stovky milionů fotek, říká Libor Rambousek z CEWE

Žijeme ve zrychlené digitální době. Každý má ale občas chvíli, kdy se chce vrátit k hezkým vzpomínkám. Mobilní telefony i notebooky mohou zradit a fotografie z nich už nikdy nedostane ani hodný hacker. Obstojí v tomto moderním světě ještě tištěná fotografie a kolik fotek se ročně vyvolá? Odpovědi na tyto otázky mnohé překvapí.

Firmy prahnou po neprůstřelném zabezpečení a automatizaci. Systémy Helios toto vše nabízejí

Informační technologie a zkušení a výkonní zaměstnanci. To jsou hlavní témata, kterým se musí řádně věnovat každá prosperující společnost. Především po pandemii Covidu-19, během které se na virtuální svět a především jeho zabezpečení a snadné fungování spoléhalo víc než kdy dřív. Sehnat dobré lidi, kteří by virtuální prostředí dokázali zabezpečit, bude přitom čím dál těžší. Takový je názor výkonného ředitele a předsedy představenstva společnosti Asseco Solutions, Jiřího Huba, který byl v pořadu Interview PLUS hostem Lucie Hrdličkové.