reklama

Přistoupil k ženě a sáhl jí do rozkroku. Policisté pátrají po zvrhlíkovi z autobusu

Policisté hledají muže, který v autobuse pražské městské hromadné dopravy osahával ženu na intimních partiích. Jakmile se proti tomu hlasitě ohradila, muž z autobusu vystoupil. Pomůžete ho najít?

reklama

Policisté sice muže označují jako důležitého svědka, jeho popis však naprosto odpovídá popisu zvrhlíka, který měl teprve dvacetiletou ženu obtěžovat. K incidentu došlo na začátku října, kdy jela napadená do práce.

Na lince autobusu X107 přistoupil neznámý muž a začal ji osahávat v rozkroku. Zprvu šokovaná žena reagovala ze strachu jen tím, že se od útočníka pokusila vzdálit. Ten ji však dále pronásledoval. Ve chvíli, kdy už neměla kam jít, se proti němu hlasitě ohradila.

Muž poté okamžitě z autobusu vystoupil, a to konkrétně na zastávce Kamýcká v pražském Suchdole. Kriminalistům se poté podařilo zajistit několik kamerových záznamů podezřelého. Pokud ho na záběrech poznáte, obraťte se na linku 158.

V poslední době se jedná již o několikátý případ obtěžování, který pražští policisté řeší. V jejich hledáčku je stále muž, který v centru města obtěžoval 29letou ženu. Doběhl ji na ulici, políbil na krk a začal jí sahat na hýždě. Ženě se následně podařilo utéct a schovat se na recepci nedalekého hotelu.

Policisté také pátrali po mladíkovi ve žlutém svetru, který pod záminkou sázky osahával ženu v pražském metru. Toho se však po zveřejnění případu v médiích podařilo dopadnout.

Tagy:

Hlavní zprávy

Sníh komplikuje dopravu v Česku. Dálnice blokují uvízlé kamiony, řidiče trápí zmrzlá vozovka
Doprava

Sníh komplikuje dopravu v Česku. Dálnice blokují uvízlé kamiony, řidiče trápí zmrzlá vozovka

Husté sněžení a silný vítr komplikují už od rána dopravu na českých dálnicích a silnicích. Například D8 u Ústí nad Labem byla kolem 6:30 uzavřená na 82. kilometru v obou směrech, tedy na Drážďany i na Prahu. Sněžení ovlivňuje i dopravu kolem Prahy. Příměstské autobusy mají zpoždění, některé zastávky se ruší. Na Mělnicku mají autobusy zpoždění desítky minut. Varování meteorologů řidičům před ledovkou platí i nadále.

Olympiáda v Pekingu jako svátek sportu? Dva měsíce před startem spíš symbol strachu

Do zahájení zimních olympijských her v Pekingu zbývají přesně dva měsíce. Místo toho, aby se mluvilo o tom, kdo bude bojovat o medaile, se řeší, zda vůbec sportovci, kteří se mají na hrách představit, přicestují. Odradit je mohou ještě přísnější covidová opatření než při hrách v Tokiu nebo znepokojivá situace kolem tenistky Pcheng Šuaj. Už před startem olympiády je tak její renomé značně pošramocené.

Zavřete školy. Je v nich covidové tsunami, zachráníte prarodiče, tvrdí zástupce učitelů

Děti by měly od 10. prosince přejít na distanční výuku a být až do Vánoc v karanténě, řekl pro CNN Prima NEWS prezident Pedagogické komory Radek Sárközi. Školy totiž podle něj a dat, která má, prezentují aktuálně největší riziko šíření a covid se v nich šíří jako tsunami. Pokud se to nestane, čeká nás podle Sárköziho až trojnásobný počet zemřelých.

Židé odsuzují antivaxery za nošení hvězd: Neočkovaní se oproti válce mají skvěle

Odpůrci očkování a protiepidemických opatření přicházeli v posledních měsících na demonstrace kromě transparentů i s různými doplňky na kabátech a bundách. Kromě odznáčků, kterými dávali najevo svůj negativní názor na vakcinaci či opatření, si někteří z nich na oblečení připevnili žlutou hvězdu připomínající tu, kterou nosili Židé za 2. světové války na územích okupovaných nacisty. Židovská obec v Praze však takové jednání odsuzuje. Stejně tak i jakékoliv srovnávání problémů neočkovaných se strastmi Židů za války.

reklama

Domácí zpravodajství

Kde se vzala mutace omikron? Mohla se vyvinout u pacientů s AIDS, poukazují vědci

O nově objevené verzi koronaviru se toho zatím příliš neví. Celý svět teď hledá odpověď na otázku, jak varianta omikron, která má přes 50 mutací včetně více než 30 na takzvaném hrotovém (spike) proteinu, vlastně vznikla. Podle izraelského vědce Cyrille Cohena se mohla vyvinout v těle pacientů trpících nemocí AIDS. Tuto možnost podpořili i další odborníci, jiní ji naopak považují za nepravděpodobnou.

reklama