reklama

Žena prodala čtyřletého syna na focení nahých fotografií. Sama se živí prostitucí

Šokujícím případem se ve středu zabýval Krajský soud v Ústí nad Labem. Teprve čtyřletého syna měla jeho sedmatřicetiletá matka prodat na focení neznámému muži z Německa. Ten ho poté měl nahého fotit v autě. Žena vinu odmítá.

reklama

Žena podle obžaloby prodala svého syna jednomu z německých klientů, kterému jako prostitutka poskytovala sexuální služby. Muž si chlapce měl fotit nahého v obytném voze na benzínce v severočeském Dubí před dvěma lety.

„Vytvořil nejméně dvě fotografie nahého dítěte, kterého za tímto účelem obviněná předem sama svlékla. Na jedné z fotografií byl její syn vyfocen na předním sedadle vozu natočený zády a hýžděmi k fotografujícímu,“ uvedla státní zástupkyně Lenka Letáčková. Na druhé byl podle ní vyfocený zepředu, a to včetně intimních partií.

Muže z Německa si podle obžaloby všimla rodinná známá, které prý fotografie na benzínce ukazoval. Policii se ho vypátrat nepodařilo. Obžaloba tak stojí zejména na výpovědích svědků a znaleckém zkoumání malého syna. „Ukazoval, že v autě byl, že tam byla postel a že ho pán fotil. Je jasné, že se událost stala,“ řekla znalkyně v oboru psychologie Hanka Hilbertová.

Babička se s chlapcem odstěhovala

Dnes má syna v péči babička, která se s ním z Dubí odstěhovala. Právě ta o celém incidentu informovala policii. „Mně řekl, že byl s Nikolou na benzínce a pán mu koupil bonbóny. Ptala jsem se, co dělali v autě u pána, a on mi řekl, že ho Nikola svlékla a pán ho vyfotil,“ řekla.

Obžalovaná ale vinu odmítá, podle ní si všechno vymyslela právě rodinná známá, která jí nevrátila půjčené peníze. „Já jsem dělala prostituci, ale takhle ne,“ zdůraznila. „Moje klientka od začátku tvrdí, že se trestné činnosti nedopustila,“ uvedl advokát obžalované Karel Kýček.

Soud bude pokračovat v listopadu výslechem dalších svědků. V případě uznání viny hrozí ženě za obchodování s lidmi až desetileté vězení.

Tagy:

Hlavní zprávy

PŘEHLEDNĚ: Kterým okresům hrozí plošné testování ve školách? Rizikových regionů přibývá
Koronavirus

PŘEHLEDNĚ: Kterým okresům hrozí plošné testování ve školách? Rizikových regionů přibývá

V okresech, kde incidence překročí 300 případů koronaviru na 100 tisíc obyvatel za sedm dní, dojde k plošnému testování žáků ve školách, a to v termínech 1. a 8. listopadu. Informaci novinářům potvrdil ministr vnitra Jan Hamáček (ČSSD) na pondělním brífinku. Podle současných dat ministerstva zdravotnictví by se testování týkalo osmi okresů. Do listopadu by jich ale mohlo být mnohem více.

Sledujte ŽIVĚ Hlavní zprávy: Rozhořčené reakce lidí na vysoké účty za energie
Sledujte v TV

Sledujte ŽIVĚ Hlavní zprávy: Rozhořčené reakce lidí na vysoké účty za energie

Ty nejnovější ověřené zprávy z domova i ze světa. Do naší redakce přicházejí rozhořčené reakce lidí na to, že po krachu jejich dodavatele plynu nebo elektřiny musí platit mnohonásobně vyšší částky. Ozvala se nám například paní Jana z obce Hrušky a také manželé Heppovi, kterým nové výdaje pořádně zahýbaly s rozpočtem. Sledujte Hlavní zprávy od 18:55 na Primě a CNN Prima NEWS.

Hádka mezi koaličními partnery: Prosazuje podrazáctví, obvinil Pirát Peksa kolegu ze STAN

Vládní vyjednávání mezi koalicí Spolu (ODS, KDU-ČSL a TOP 09) a uskupením Pirátů se Starosty pokračují. Stále není jisté, zda Piráti ve vládě chtějí být a kolik budou mít případně ministerstev. Podle senátora z hnutí STAN Zdeňka Hraby by vyjednavači měli reflektovat výsledky voleb bez ohledu na předem uzavřenou smlouvu. Ve vysílání CNN Prima NEWS se vůči jeho názoru ohradil Pirát Mikuláš Peksa.

Některé domácnosti čeká smrtící koktejl, říká k současné ekonomické situaci Nerudová

Některé domácnosti budou pít smrtící koktejl, okomentovala současnou ekonomickou situaci rektorka Mendelovy univerzity a ekonomka Danuše Nerudová v pořadu Nový den na CNN Prima NEWS. Podle ní byla dosavadní státní pomoc zčásti neefektivní a budoucí vláda se nachází v nezáviděníhodné situaci. O Nerudové se také často hovoří jako o možné kandidátce na prezidentku.

Vojtěch zaútočil na neočkované. Kdybyste šli na vakcínu, opatření už by nebyla

Ministr zdravotnictví Adam Vojtěch (za ANO) je přesvědčen, že by žádných protiepidemických opatření nebylo potřeba, kdyby se proočkovanost v České republice blížila 90 procentům, jako je tomu v některých jiných evropských zemích. „Kdybychom zvýšili proočkovanost, mohli bychom zítra zrušit všechna protiepidemická opatření,“ řekl Vojtěch v úterý během tiskové konference. Vzhledem k tomu, že nakažených rychle přibývá, to naopak vypadá, že Česko čekají další proticovidové restrikce.

reklama

Domácí zpravodajství

reklama