Burešová s Lamborou natáčeli netradiční scénu ve Slunečné: Hodně jsme se zapotili

Ve Slunečné dál pokračuje natáčení filmu s Julčou v hlavní roli a do komparzu se náhodou připlete i Týna s Jankem. Pro oba představitele, Evu Burešovou a Marka Lamboru, to znamenalo naučit se taneční choreografii a zapojit se do folklorního souboru.

Choreografii si nacvičovali seriáloví herci na poslední chvíli. „Den před natáčením jsme měli v ateliérech taneční zkoušku. I když jsem trénovaná z divadla nebo muzikálu, tohle byl trochu jiný styl tance, než jsme zvyklí. Do toho jsme ještě s Markem nacvičovali druhou choreografii a obě byly dost rozdílné,“ svěřila se Burešová.

I přesto, že jí dala choreografie trochu zabrat, natáčení si moc užila. „Myslím, že jsme to zvládli. Hodně jsme se u toho nasmáli,“ doplnila hvězda Slunečné.

„Byli jsme hodně zpocení a moc mě potěšilo, když mi psali diváci, kteří ty díly sledují dopředu, zda jsme zkoušku, která probíhala v Zápech na zahradě, kazili podle scénáře, nebo nám to opravdu nešlo. Samozřejmě že jsme to kazili úmyslně a jsem ráda, že se nám to podařilo ukázat tak autenticky,“ uvedla herečka.

Přitom původně měli tančit dokonce čardáš. „To se moje maďarské kořeny probudily a já jsem si říkala, že to určitě zmáknu, mám to v sobě. Ale pár hodin jsme trénovali, to přiznám. V televizi to bude jen chvilka, ale i tak jsem ráda, že jsme se mohli přidat k tanečnímu souboru Mateník, který tam tančí kolem zpívající Lucky Polišenské a my je s Markem jen doplňujeme,“ řekla herečka.

Burešová také prozradila, že se jí Lucie ptala na pár rad ohledně zpěvu. „Byla nervózní. Já jí ale neměla co poradit, protože to zazpívala krásně. Lucka zpívá neuvěřitelně a je moc talentovaná. Chápala jsem tu její nervozitu, protože víc hraje, než zpívá. Zazpívala to krásně a myslím, že jí to moc slušelo,“ dodala seriálová Týna.

Tagy: