reklama

Hrůzné řádění teenagerů v Senci: 11leté dívce měli lít do hrdla alkohol a pak ji zbít

Ohavného činu se měla dopustit skupinka mladistvých ve slovenském Miloslavově v okrese Senec. Parta šestnáctiletých dětí tam údajně vylákala teprve 11letou holčičku do opuštěného areálu bývalého družstva a dívce pak do hrdla násilím lila alkohol, uštědřila jí prý i několik ran. Incidentem se teď zabývá policie.

reklama

K události mělo dojít v neděli vpodvečer. Podle informací deníku Nový čas se 11letá školačka nechala vylákat o pět let staršími mladíky z okolních vesnic do opuštěného areálu. Hrůzné počínání přitom měli natáčet jejich kamarádky na mobilní telefony. „Člověk by si myslel, že aspoň ony zakročí, ale to se nestalo,“ řekl deníku zdroj, který chtěl zůstat v anonymitě.

„Měli to všechno připravené a asi to plánovali dopředu. Nejprve jí lili do hrdla alkohol, poté zřejmě schytala i pár úderů,“ doplnil s tím, že 11letá holčička pochází z „úplně normální rodiny“. Oba její rodiče prý pracují.

Policie případ řeší

Podle informací deníku dívka skončila po napadení v nemocnici s početnými zraněními. Mluvčí Národního ústavu dětských chorob však tuto informaci nepotvrdila. „Nejsme oprávněni poskytovat informace o pacientech bez souhlasu rodičů nebo státních zástupců dítěte,“ uvedla mluvčí Dana Kamenická.

Že se případem zabývá slovenská policie, potvrdil jejich mluvčí. „Vyšetřovatelé v Senci se zabývají okolnostmi napadení nezletilé dívky, ke kterému mělo dojít v neděli v Miloslavově. Vzhledem k citlivosti případu bližší informace nebudeme zveřejňovat,“ řekl mluvčí bratislavského policejního sboru Michal Szeiff.

Tagy:

Hlavní zprávy

Sledujte ŽIVĚ Partii: Jednání Sněmovny jako „žvanění“ opozice? Diskutují Vondráček i Kovářová
Sledujte v TV

Sledujte ŽIVĚ Partii: Jednání Sněmovny jako „žvanění“ opozice? Diskutují Vondráček i Kovářová

Kabinet premiéra Petra Fialy (ODS) chce z původního návrhu schodkového státního rozpočtu bývalé ministryně financí Aleny Schillerové (ANO) seškrtat 80 miliard, aby jej z 377 miliard dostal pod hranici 300 miliard. Je to vůbec možné? V nedělní Partii na toto téma vystoupí ministr práce Marian Jurečka (KDU-ČSL) a předseda ČSSD Michal Šmarda. V druhé části se pak uskuteční velká debata čtyř poslanců z různých politických subjektů. Pořad můžete sledovat od 11 hodin na CNN Prima NEWS nebo v tomto článku.

Djokovič prohrál soud a na Australian Open si nezahraje. Jsem extrémně zklamaný, vzkázal
Tenis

Djokovič prohrál soud a na Australian Open si nezahraje. Jsem extrémně zklamaný, vzkázal

Světová tenisová jednička Srb Novak Djokovič prohrál soud o zrušená víza, musí opustit Austrálii a nebude obhajovat titul na Australian Open, které začne v pondělí. Tenista prohlásil, že rozsudek respektuje a Austrálii opustí. Podle CNN mu zbývá ještě několik symbolických možností, ale start turnaje by v každém případě nestihl. Tři soudci federálního soudu v Melbourne rozhodli v jeho neprospěch jednomyslně. Djokovičovi nyní hrozí tříletý zákaz vstupu do země.

KOMENTÁŘ: Rusnokova drahota. Obul se Babiš do guvernéra ČNB kvůli souboji o Hrad?
Názory

KOMENTÁŘ: Rusnokova drahota. Obul se Babiš do guvernéra ČNB kvůli souboji o Hrad?

Bývalý premiér Andrej Babiš (ANO) se na úvod poslanecké schůze k vyslovení důvěry vládě Petra Fialy (ODS) pustil do guvernéra České národní banky Jiřího Rusnoka. Umně a téměř bez povšimnutí použil pojem Rusnokova drahota, jako by chtěl ze sebe smýt díl odpovědnosti za inflaci, která je v Česku nejvýše za 13 let. Proč Babišovi vadí šéf ČNB, kterému v červnu končí mandát?

Leží Milan v cimře a bojí se, že vymře aneb Jak o covidu píší čeští básníci

„Zamčený bar / Rolety zatažený / Hosté ožralí.“ To je ukázka z básně novináře a editora Karla Škrabala, která výmluvně ilustruje, jak Češi během nouzových stavů nedodržovali opatření. Básnířka, herečka a filozofka Anna Luňáková začala poezii z éry pandemie covidu označovat jako pandezii a sestavila sborník, do kterého přispělo 80 českých literátů.

reklama

Domácí zpravodajství

reklama