Teploty vystoupají až k 12 stupňům Celsia. Po ranních mlhách se v Česku vyjasní

V pondělí ráno bude převážně zataženo a oblačno, místy se objeví mlha či mrholení. Během dne se v Česku vyjasní, bude polojasno až skoro jasno. Nejvyšší teploty se budou pohybovat mezi 4 až 8 °C, při déletrvajícím slunečním svitu však vystoupají až ke 12 °C. V noci však mohou padnout až pod bod mrazu.

Ranní mlhy a na západě ojedinělé mrholení vystřídá zpočátku polojasno až skoro jasno. Teploty se v pondělí budou pohybovat mezi 4 až 8 °C, při déletrvajícím slunečním svitu však mohou vystoupat až ke 12 °C. Na horách se budou držet kolem 6 °C. Vát by měl slabý, místy mírný východní až severovýchodní vítr o síle 2 až 6 m/s.

V noci na úterý bude zataženo s nízkou oblačností, může mrholit. Na některých místech meteorologové očekávají polojasno až skoro jasno. Noční teploty klesnou k 5 až 1 °C, při vyjasnění však mohou padnout až pod bod mrazu k -1 °C. Vát bude mírný jihovýchodní až východní vítr o síle 2 až 7 m/s.

Od úterního rána bude v Česku zataženo s nízkou oblačností, vyskytnout se mohou i ojedinělé mlhy či mrholení. Na horách a na východě území, jinde jen ojediněle, bude během dne polojasno až skoro jasno.

Nejvyšší denní teploty vystoupají ke 4 až 8 °C, při déletrvajícím svitu dosáhnou až 12 °C. Vát by měl mírný jihovýchodní až jižní vítr o síle 2 až 6 m/s. Na jihozápadě Moravy a na Vysočině bude panovat postupně čerstvý vít o síle 4 až 8 m/s s nárazy kolem 15 m/s.

Tagy: