reklama

Znásilnil vlastní sestru, pak i spoluvězně. Vše dělal za tabák a kafe, tvrdí recidivista

Severočeští kriminalisté se zabývají případem znásilnění ve věznici v Teplicích. Podle informací Krimi zpráv tam měl recidivista znásilnit svého spoluvězně. Incident se měl odehrát přímo za mřížemi ve vězeňské cele. Detektivové už pachatele měli také obvinit.

reklama

Podle informací Krimi zpráv se měl činu dopustit 37letý vězeň, který je v současné době také obžalovaný ze znásilnění vlastní sestry.

Když krajský soud případ jeho sestry projednával, v jednací síni se dotyčný vězeň rozmluvil také o údajném znásilnění ve věznici. Popsal, že se prý k němu na celu přistěhoval mladší spoluvězeň. „Začal s masážemi. Ptal se mě, jestli mě nebolí záda. Prošlapával mi záda a pak to na mě rozjel,“ řekl tehdy.

Mladší spoluvězeň podle slov odsouzeného potřeboval tabák a kávu. Jako protislužbu tak údajně  37letému recidivistovi poskytoval sex. Násilím to ale podle jeho slov nebylo. „Ke všemu došlo, ale nebylo to násilím. Šest dní to dělal za tabák a za kafe,“ řekl 37letý vězeň.

Detektivové si však stojí za tím, že recidivista mladšího vězně znásilňoval. „Krajští kriminalisté prověřují okolnosti zvlášť závažného zločinu, ke kterému došlo v teplické vazební věznici. S ohledem na probíhající vyšetřování více informací nemůžeme sdělit,“ uvedl mluvčí policie Daniel Vítek.

„V tuto chvíli je věc v šetření policie a není ukončena. Z tohoto důvodu nelze poskytnout bližší informace, a tím ani sdělit, v jaké věznici se nyní pachatel a poškozený nacházejí,“ řekla mluvčí Vězeňské služby ČR Markéta Prunerová.

Recidivista byl v minulosti už devětkrát trestaný. Za mřížemi se před několika týdny také sebepoškozoval a na pomoc kvůli němu vzlétl i záchranářský vrtulník. Jeho zranění ale nebyla vážná a zdravotníci ho tak ošetřili na místě.

Tagy:

Hlavní zprávy

Benda: Předvádíte destrukci za každou cenu. Jste akorát nervózní, oponoval Fiala z SPD
360°

Benda: Předvádíte destrukci za každou cenu. Jste akorát nervózní, oponoval Fiala z SPD

Čtvrteční jednání v Poslanecké sněmovně bylo podle poslance Marka Bendy (ODS) mimořádně absurdní. „Je to destrukce za každou cenu,“ prohlásil na účet opozice. Poslanec Radim Fiala (SPD) mu však v pořadu 360° oponoval. Je toho názoru, že opozice má nárok říci, co si o současném stavu myslí. „Křičíte na nás něco o nenávisti a jste zkrátka nervózní, za což my nemůžeme,“ reagoval ve vysílání CNN Prima NEWS.

Lidl, Albert i Kaufland navyšují mzdy, měsíčně si prodavači mohou vydělat i 43 tisíc
Kariéra

Lidl, Albert i Kaufland navyšují mzdy, měsíčně si prodavači mohou vydělat i 43 tisíc

Potravinářské řetězce zaměstnancům zvyšují mzdy. Albert je zvedl od ledna v průměru o čtyři procenta, od února porostou v Lidlu v závislosti na pozici a odpracovaných letech. Pracovníci Kauflandu si přilepší průměrně o čtyři procenta od března. Ostatní obchodní sítě plánují případné zvýšení mezd oznámit v dalších měsících. Kromě zvýšení mezd společnosti rozšiřují také zaměstnanecké benefity. Vyplývá to z tiskových informací firem a ankety mezi zástupci řetězců.

Neomluvitelné. Měli by se jít léčit, odsuzuje psychiatr autory šibenice před Sněmovnou

Přinesli před Poslaneckou sněmovnu šibenici s výhružným nápisem. Podle demonstrantů na ní skončí všichni vlastizrádci. Kritika směřovala k poslancům, kteří měli projednávat nový pandemický zákon. Činy demonstrantů u Malostranského náměstí odsoudila část veřejnosti i mnoho politiků. Je šibenice s výhružkami za hranou? O tom se ve vysílání CNN Prima NEWS rozpovídal psychiatr Cyril Höschl.

Sledujte speciál Co Čech, to politik! Superdebata hvězd pandemie: Co nás čeká?

Dva roky s covidem změnily svět. Kdy začneme žít normální život? Je očkování jediná cesta, nebo se covid stane normální chřipkou? Sledujte speciál pořadu Co Čech, to politik! V superdebatě o pandemii uslyšíte názory z obou stran rozděleného národa. Exkluzivní speciál můžete sledovat v neděli 30. ledna od 20:00 na CNN Prima NEWS i přímo zde v článku. A ve 22:30 bude druhá hodina mimořádně i na Primě.

reklama

Domácí zpravodajství

Osvětim v noci: Nekonečné apely živých i mrtvých, myšlenky na vzpouru i spalování obětí

U bran někdejšího vyhlazovacího tábora Osvětim-Birkenau se emocím nikdo neubrání. Právě tady zahynula většina z 1,4 milionu osvětimských obětí. Turisté sem míří výhradně za bílého dne, ale mě zajímá osvětimská noc, takže do Birkenau záměrně přijíždím až se soumrakem. Tahle továrna na smrt se totiž v průběhu druhé světové války nezastavila ani za tmy. Během jediné noci v roce 1944 byl třeba v Birkenau zlikvidován celý český rodinný tábor. 3 792 dětí, žen a mužů.

Jste parodie na politika, vysmál se Topolánek Šlachtovi. Šéf Přísahy si to nenechal líbit

Expremiér Mirek Topolánek se na sociálních sítích ostře pustil do bývalého policisty Roberta Šlachty poté, co předseda Přísahy označil kandidáta na nového policejního prezidenta Martina Vondráška za kamaráda ODS a jeho případné jmenování za politizaci policie. Topolánek Šlachtovi mimo jiné sdělil, že je „parodií na politika“. Jeho poznámka nezůstala bez odezvy.

reklama