CNN Prima News resort

resort

Výpis příspěvků ke štítku „resort“

Černochová se stane českou Merkelovou. Piráti budou opozicí ve vládě, myslí si politolog

28. října 2021 13:46

Po volbách do Poslanecké sněmovny se koalice Pirátů a Starostů začíná hašteřit. Boj přišel zejména o ministerská křesla – první jmenovaní se čtyřmi křesly totiž požadují hned tři posty. Podle politologa Jana Kubáčka je pravděpodobné, že dosáhnou svého. „Nebude se ale hrát jen o počet, ale i typ resortu,“ podotkl v pořadu 360°. Dodal, že Piráti se po českém předsednictví EU stanou „opozicí ve vládě“.

Covid pas se do léta nestihne, tvrdí Papež. Kam budou moct Češi o prázdninách cestovat?

30. dubna 2021 14:00

Myslím, že se covid pas začátkem července spustit nestihne, prohlásil v pořadu Nový den televize CNN Prima NEWS místopředseda Asociace cestovních kanceláří Jan Papež. I když se ve čtvrtek europoslanci shodli na jeho užitečnosti, podle Papeže projekt ztroskotá na tom, že se členské země Evropské unie nedomluví na detailech. Kam tedy budou moct Češi v létě cestovat a budou mít výhody očkovaní?

Za smrt bobistky může částečně vedení areálu, tvrdí právník. Majitel to odmítá

1. února 2021 20:57

Bezpečnostní opatření v našem skiareálu jsou na vysoké úrovni, uvedl pro CNN Prima NEWS spolumajitel Resortu Kopřivná pod Pradědem, kde v neděli po nehodě zemřela žena. Při bobování narazila do sněžného skútru s přívěsem, záchranáři už jí nedokázali pomoci. Podle právníka by ale mohli být majitelé za ženinu smrt částečně odpovědní.