CNN Prima News řidiči

řidiči

Výpis příspěvků ke štítku „řidiči“

D1 u Prahy zcela uzavřely spadlé dráty. Policie po sedmi hodinách obnovila provoz

5. srpna 2022 21:00
Aktualizováno

Dálnici D1 na 15. kilometru u Prahy uzavřely v pátek večer v obou směrech spadlé dráty vysokého napětí. Ty se poroučely k zemi kvůli silnému větru a dešti. Dálnice byla uzavřena, policie dopravu odkláněla, ale i na objízdných trasách provoz komplikovaly následky bouře. Policie to oznámila na Twitteru. Situaci na místě nepomohli ani netrpěliví řidiči. V sobotu, krátce po třetí hodině ráno, byl provoz obnoven.

Ceny paliv klesly o haléře, mělo to přitom být o koruny. Kdy natankujeme levněji?

8. července 2022 07:36

Ceny benzínu a nafty na začátku prázdnin klesly. Ovšem ne o tolik, o kolik bychom si představovali. Zatímco podle cen na světových trzích by to mělo být o koruny, ve skutečnosti jsou to jen haléře. Navíc jsme se podle ministra financí Zbyňka Stanjury (ODS) měli od prvního července dočkat zlevnění také kvůli zrušení povinnosti přimíchávat do pohonných hmot biosložku. I toto vládní rozhodnutí se ale, zdá se, minulo účinkem.

Nájezd na Barrandovský most se bourá. Tvoří se kolony, situace však není dramatická

18. května 2022 11:34

Silničáři v Praze ve středu začali bourat nájezd na rekonstruovaný Barrandovský most ze Strakonické ulice, v místě je kvůli tomu zúžen průjezd. Na Strakonické ulici se ve středu ve směru do centra tvořila v ranní špičce kolona od chuchelského závodiště, která byla srovnatelná s kolonami v minulých dnech. CNN Prima NEWS sledovala situaci přímo na místě.

Sledujte ZÁZNAM brífinku Zdeňka Hřiba: Je Praha připravena na opravu Barrandovského mostu?

12. května 2022 08:44

Již v pondělí 16. května započne dlouho avizovaná rekonstrukce nejvytíženější komunikace v Praze – Barrandovského mostu. Město se na komplikace v dopravě připravuje a pro řidiče nachystalo objízdné trasy či posílení MHD. Hrozí i přesto dopravní kolaps? Sledujte brífink pražského primátora Zdeňka Hřiba (Piráti) od 8:45 na CNN Prima NEWS nebo v tomto článku.

Začátek bude nejhorší, řekl Rýdl k Barrandovskému mostu. Kde dál se bude opravovat?

11. května 2022 12:23

Už příští pondělí začne dlouho očekáváná rekonstrukce Barrandovského mostu. Mluvčí Ředitelství silnic a dálnic Jan Rýdl v pořadu Nový den na CNN Prima NEWS přiznal, že nejhorších bude prvních 110 dní oprav. Následně řidiče uklidňoval: „Dva roky dopředu jsme připravili kroky, abychom zbytečně – paralelně s Barrandovským mostem – nekomplikovali dopravu.“ Přiblížil, které další silnice čekají opravy a naruší tak provoz během letních měsíců.