CNN Prima News řízení

řízení

Výpis příspěvků ke štítku „řízení“

Babiš musí policii vysvětlit svoji jízdu po D1. Zase mě někdo udal, stěžuje si premiér

7. listopadu 2021 22:54

Policie vyzvala dosluhujícího premiéra Andreje Babiše (ANO) k podání vysvětlení v souvislosti s videem, na němž řídil vozidlo po nově rekonstruované dálnici D1 a její celkovou opravu popisoval. Videozáznam pak nechal umístit na sociální sítě. Babiš dnes večer ve svém internetovém pořadu Čau lidi uvedl, že se podle policie nevěnoval plně řízení.

Řidič Tesly zapnul autopilota a sledoval film. Narazil do policejního auta

28. srpna 2020 09:06

Muž v Severní Karolíně namísto řízení Tesly zapnul autopilota a pustil si film. Happyendu se však nedočkal, jeho Tesla totiž nabourala do stojícího vozidla. Šlo o policejní automobil, který náraz odhodil do dalšího služebního auta. Jako zázrakem se nikomu nic nestalo. Lidé často zneužívají funkci autopilota a za jízdy i usínají.

VIDEO: Čeští řidiči si zahrávají se svými životy. Extrémně nebezpečným předjížděním mohou ohrozit i děti

2. března 2020 18:25

Nebezpečný kousek předvedl řidič v Liberci. Kamera ve voze jednoho z diváků TV Prima zachytila osobní auto, jak přímo před základní školou v Husově ulici předjíždí na přechodu pro chodce. Chováním řidiče už se zabývají policisté, podle nich je manévr natolik nebezpečný, že zřejmě přijde o řidičský průkaz. Ale nejen on, i ostatní řidiči ohrožují ostatní na vozovce.