CNN Prima News Robert Heč
Robert Heč

Robert Heč

reportér CNN Prima NEWS

Je krajským reportérem pro Zlínský kraj a autorem článků on-line redakce CNN Prima NEWS.

Více o autorovi >

Nejnovější příspěvky autora

Další příspěvky autora

Místo hospod domácí popíjení. Pivaři kritizují vyšší DPH, mluví o nespravedlnosti

Pivo za 70 korun se podle ekonomů stane už v lednu novým standardem restaurací a hospod. Za dalším zdražením má stát zvýšení DPH z 10 na 21 procent. Podle samotných provozovatelů restauračních zařízení bude ale takové zvýšení cen, především pro vesnické hospody, likvidační. Člen Pivního sněmu Sdružení přátel piva Tomáš Maier připomněl a zkritizoval také nulovou daň na tiché víno, kterou ve spojitosti se zdražením piva označil za nespravedlivou.

Čokoládové království v Uherském Brodě: Parta nadšenců nabízí dobroty, které jinde neochutnáte

První zmínka o tomto městě pochází z 11. století. Vojsko krále Jiřího z Poděbrad zde porazilo uherského krále Matyáše Korvína. Ale nejčastěji je toto místo zmiňováno jako pravděpodobné rodiště Jana Amose Komenského. Uherský Brod je zkrátka studnicí historických událostí. Jak jsme ale zjistili, toto slovácké město zaujme i v dalších oblastech. Věděli jste například, že se tu vyrábí výborná čokoláda?

Pohádkový příběh Koně roku: Na české derby se Gasparini nekvalifikoval, slovenské vyhrál

Není jeden sportovní šampión jako druhý. Příběh hřebce Gaspariniho ze Slušovic je téměř pohádkový. Čtyřletý hřebec získal před několika týdny titul Kůň roku. První modrou stuhu získal na Slovensku, na české derby se přitom nedostal. Na úspěchy, které od té doby následovaly, je podle trenéra náležitě pyšný a nenechá na sebe sednout jen tak někoho.