reklama

Rodiče nutili 12letou dceru k sexu se staršími muži. Soud je poslal do vězení

Vrchní soud v Olomouci v úterý uzavřel neobvyklý případ kuplířství. Rodiče měli nutit svou 12letou dceru k sadomasochistickým praktikám se staršími muži. Dostávali za to dobře zaplaceno a teď za to také sami zaplatili. Soud je poslal za mříže na šest, respektive sedm let. Rozsudek je pravomocný.

reklama

Jedenáctkrát soudně trestaný otec a dvakrát soudně trestaná matka 12leté dívky se v úterý zpovídali před vrchním soudem z toho, že nabízeli vlastní nezletilou dceru mužům. „Obžalovaní prostřednictvím sociálních sítí domlouvali muže, se kterými potom poškozená dělala různé sexuální praktiky,“ uvedl mluvčí Vrchního soudu v Olomouci Stanislav Cik.

Matka v těchto hrátkách figurovala jako domina a o dceři mluvila jako o komtesce. Asi nejmírnější praktikou bylo olizování chodidel od mužů. Otec dívky stále tvrdí, že o ničem nevěděl, a matka přiznává jen dvě schůzky. Oba společně se pak snažili úterní soud přesvědčit, že jejich dcera lže.

Podle soudců ale není pochyb, že rodiče dceru prodávali, a kdyby se prý odvolal i státní zástupce, zvažovali by dokonce i vyšší trest. „My máme za to, že bylo jednoznačně prokázáno, že obžalovaní se dopustili toho, že své 12leté nezletilé dceři domlouvali sexuální praktiky s doposud nezjištěným počtem mužů,“ uvedl dále Cik.

Od soudu odešli s šesti- a sedmiletým trestem. Úterní rozsudek je pravomocný, v případě mimořádného dovolání by se jím zabýval Nejvyšší soud v Brně.

K tématu

Další hlavní zprávy

Ještě jsme nevyhráli. Pandemie je v kritickém bodě, varuje WHO a mluví o další pohromě
Tisíce vakcín od Pfizeru nemohou být použity. Hrozí, že lidé nedostanou druhou dávku včas
Gagarinův start Sověti do poslední minuty tajili. Praha nic nevěděla, NASA ho zaspala
PŘEHLEDNĚ: Děti se vrátily do škol. Jak vypadá testování a na co si dát pozor?
reklama
reklama
Petříček: Odcházím se vztyčenou hlavou. Odvolají mě kvůli politickým důvodům

Vláda

Domácí zpravodajství

V Česku se chystá koncert pro tisíc lidí. Ještě v dubnu zazpívá Lounová či Ledecký
Zelení dávají ruce pryč od ČSSD. S Petříčkem bychom se asi dohodli, hlásí Berg
Sex není pud. Děti se o něm často učí z porna místo od rodičů, říká sexuoložka
Další články
reklama
reklama