reklama

Rodiče nutili 12letou dceru k sexu se staršími muži. Soud je poslal do vězení

Vrchní soud v Olomouci v úterý uzavřel neobvyklý případ kuplířství. Rodiče měli nutit svou 12letou dceru k sadomasochistickým praktikám se staršími muži. Dostávali za to dobře zaplaceno a teď za to také sami zaplatili. Soud je poslal za mříže na šest, respektive sedm let. Rozsudek je pravomocný.

reklama

Jedenáctkrát soudně trestaný otec a dvakrát soudně trestaná matka 12leté dívky se v úterý zpovídali před vrchním soudem z toho, že nabízeli vlastní nezletilou dceru mužům. „Obžalovaní prostřednictvím sociálních sítí domlouvali muže, se kterými potom poškozená dělala různé sexuální praktiky,“ uvedl mluvčí Vrchního soudu v Olomouci Stanislav Cik.

Matka v těchto hrátkách figurovala jako domina a o dceři mluvila jako o komtesce. Asi nejmírnější praktikou bylo olizování chodidel od mužů. Otec dívky stále tvrdí, že o ničem nevěděl, a matka přiznává jen dvě schůzky. Oba společně se pak snažili úterní soud přesvědčit, že jejich dcera lže.

Podle soudců ale není pochyb, že rodiče dceru prodávali, a kdyby se prý odvolal i státní zástupce, zvažovali by dokonce i vyšší trest. „My máme za to, že bylo jednoznačně prokázáno, že obžalovaní se dopustili toho, že své 12leté nezletilé dceři domlouvali sexuální praktiky s doposud nezjištěným počtem mužů,“ uvedl dále Cik.

Od soudu odešli s šesti- a sedmiletým trestem. Úterní rozsudek je pravomocný, v případě mimořádného dovolání by se jím zabýval Nejvyšší soud v Brně.

Tagy:
Sledujte ŽIVĚ speciál 360° s Marianem Jurečkou: Jaký má názor na Šlachtovo hnutí?
Sledujte v TV

Sledujte ŽIVĚ speciál 360° s Marianem Jurečkou: Jaký má názor na Šlachtovo hnutí?

Jak vypadá soukromí českých vrcholných politiků? Co si o jejich působení myslí rodina či blízké okolí? A v čem sami politici spatřují své přednosti a slabiny? To vše poodhaluje speciální letní seriál 360° Pavlíny Wolfové. Dalším hostem rozhovorového speciálu bude předseda lidovců Marian Jurečka. Pořad můžete sledovat živě od 21:20 na CNN Prima NEWS nebo zde v článku.

Kandidátku ČSSD na jihu Moravy opustilo 14 lidí, protestují proti dosazení Onderky

Aktualizováno

Kandidátní listinu ČSSD pro podzimní volby do Poslanecké sněmovny na jihu Moravy v pondělí po jednání jihomoravské organizace opustilo 14 kandidátů, končí i volební manažer. Informaci potvrdil předseda jihomoravské ČSSD Břetislav Štefan. Důvodem je podle něj zásah vedení strany do kandidátky, kterou si jihomoravská organizace odhlasovala. Předseda ČSSD Jan Hamáček k tomu uvedl, že ho rezignace některých členů kandidátky mrzí a že si váží těch, kdo respektují finální podobu kandidátky, která podle něj vznikla v souladu s řády.

Nenávist mezi Izraelem a Íránem zapomenuta. Trenér Čechů Ginzburg předvedl pěkné gesto

Bylo to jen obyčejné potřesení rukou, ale v tomto případě znamenalo daleko více. Čeští basketbalisté vstoupili do olympijského turnaje výhrou nad Íránem (84:78). Tedy státem, který neuznává Izrael. A právě ze židovské země pochází Ronen Ginzburg, trenér Tomáše Satoranského a spol. Kouč spolu se svým íránským protějškem však ukázali, že se dokážou povznést nad politiku.

V San Franciscu se už krade za bílého dne. Obchody jsou bezmocné a zavírají

Obchodníci v San Franciscu čelí v poslední době doslova nájezdům organizovaných lupičů. V tlupách naběhnou do obchodu a odnesou si z něho, co chtějí. Nevadí jim ani to, že už jejich řádění několikrát natočili svědci na mobilní telefon. Nárůst loupeží ve městě je tak velký, že řetězce své obchody už raději zavírají. Vedle maloobchodních krádeží město sužuje i rekordní počet vloupání do automobilů.

Dominance v souboji o bronz. Šermíř Choupenitch zajistil Česku druhou medaili

V pondělí to českým barvám začalo na olympiádě v Tokiu cinkat. Po stříbru Lukáše Rohana ve vodním slalomu získal další medaili fleretista Alexander Choupenitch. Napřed neuspěl v semifinále, nakonec se ale dočkal velkého úspěchu v souboji o bronz. Domácího Japonce Takahira Šikineho porazil 15:8 a získal po 113 letech první českou medaili ze šermu pod pěti kruhy.

reklama

Domácí zpravodajství

reklama