reklama

Rodiče nutili 12letou dceru k sexu se staršími muži. Soud je poslal do vězení

Vrchní soud v Olomouci v úterý uzavřel neobvyklý případ kuplířství. Rodiče měli nutit svou 12letou dceru k sadomasochistickým praktikám se staršími muži. Dostávali za to dobře zaplaceno a teď za to také sami zaplatili. Soud je poslal za mříže na šest, respektive sedm let. Rozsudek je pravomocný.

reklama

Jedenáctkrát soudně trestaný otec a dvakrát soudně trestaná matka 12leté dívky se v úterý zpovídali před vrchním soudem z toho, že nabízeli vlastní nezletilou dceru mužům. „Obžalovaní prostřednictvím sociálních sítí domlouvali muže, se kterými potom poškozená dělala různé sexuální praktiky,“ uvedl mluvčí Vrchního soudu v Olomouci Stanislav Cik.

Matka v těchto hrátkách figurovala jako domina a o dceři mluvila jako o komtesce. Asi nejmírnější praktikou bylo olizování chodidel od mužů. Otec dívky stále tvrdí, že o ničem nevěděl, a matka přiznává jen dvě schůzky. Oba společně se pak snažili úterní soud přesvědčit, že jejich dcera lže.

Podle soudců ale není pochyb, že rodiče dceru prodávali, a kdyby se prý odvolal i státní zástupce, zvažovali by dokonce i vyšší trest. „My máme za to, že bylo jednoznačně prokázáno, že obžalovaní se dopustili toho, že své 12leté nezletilé dceři domlouvali sexuální praktiky s doposud nezjištěným počtem mužů,“ uvedl dále Cik.

Od soudu odešli s šesti- a sedmiletým trestem. Úterní rozsudek je pravomocný, v případě mimořádného dovolání by se jím zabýval Nejvyšší soud v Brně.

K tématu

Další hlavní zprávy

Historie

Rekordní mráz z roku 1929: Minus 42 a čtyři metry sněhu. Policajtům u nás praskaly obušky

Rekordní mráz z roku 1929: Minus 42 a čtyři metry sněhu. Policajtům u nás praskaly obušky

Přinese současná vlna takzvaných ledových dnů pokoření národního mrazového rekordu z roku 1929? Na stanici Státního ústavu meteorologického v Litvínovicích u Českých Budějovic naměřil tehdy profesor Jaroslav Maňák minus 42,2 stupně Celsia. A zhruba ve stejnou chvíli v blízké Stropnici u Římova zmrzl vsedě u stolu jistý Tomáš Kubala. „Byl sousedy nalezen tak zmrzlý, že tvořil ledový rampouch,“ napsaly Lidové noviny.

Koronavirus

Švýcarům se nelíbí koronavirová opatření. V referendu chtějí omezit pravomoci vlády

Švýcarům se nelíbí koronavirová opatření. V referendu chtějí omezit pravomoci vlády

Ve Švýcarsku proběhne referendum, ve kterém se občané alpské země vyjádří, jestli vládu zbaví moci rozhodovat o zavádění tvrdých opatření proti šíření koronaviru. Organizátorům petice už se povedlo nasbírat potřebný počet podpisů. Pokud by se lidé vyslovili pro omezení vládních pravomocí, stalo by se Švýcarsko zřejmě první zemí světa, kde mohou občané přímo ovlivňovat zavádění koronavirových opatření, informuje web Financial Times.

Nemám být tak rychlá. Herečka Jiřina Bohdalová skončila v nemocnici, uklouzla na náledí
Rakev a koňský povoz. Desítky lidí přišly před dům Blatného demonstrovat proti opatřením
Der Spiegel o Česku: Nemocnice na hraně kapacit, ale převážila hrdost miliardáře Babiše
reklama
reklama
Babiš očkování předstíral, říkají Romové z Vítkovic a odmítají vakcínu

Reportáž

Domácí zpravodajství

Dvouletá holčička poráží covidový syndrom. Brzy by mohla být z nemocnice doma
Tři nadané tanečnice přišly nečekaně o otce. Maminka Nikol se bojí, že ztratí i domov
Senioři čekali na rezervaci očkování marně. Hejtmani: Nemáme vakcíny, je to frustrující
Babiš navrhne Dzurillu na státní vyznamenání. Registrační systém prý funguje dobře
Další články
reklama
reklama