Nemoc, operace i rozbité topení. Herecká rodina Tomešů má za sebou těžký rok

Rodina Tomešových.

Tomešovi mají smůlu

Herecký pár Michaela a Roman Tomešovi musel v uplynulých měsících čelit řadě životních výzev. Dvojice řešila nemoci, operace, covid a nyní mají problém s vytápěním domu. I přes to všechno se však manželé nevzdávají a dokonce připouští, že by se jejich rodina mohla v budoucnosti rozrůst o dalšího potomka.

Herec Roman Tomeš se nakazil koronavirem těsně před Silvestrem. „Byl jsem pozitivní již potřetí. Tentokrát to bylo nepříjemné, přibližně pět dní jsem proležel a bylo mi špatně. Měl jsem strach, přeci jen mám ženu a děti,“ popsal nepříjemnou zkušenost s nemocí ve vysílání pořadu Showtime.

Manželé Tomešovi řešili mnoho závažných problémů i v loňském roce a smůla se jich stále drží. „Letošek začal divoce. Na Nový rok jsem měl covid a teď nám před třemi dny doma přestalo fungovat topení, takže každé ráno vstáváme do 13 stupňů,“ prozradil. I ve složitém období však manželé uvažují nad třetím potomkem. „Pořád cítíme, že máme prostor nejen doma, ale i v našich životech,“ přiznal Tomeš.

Pár se dvěma dětmi nyní řeší problémy s vytápěním pomocí přímotopů a vrstvení oblečení. „Všichni spíme v jedné posteli, čímž se zahříváme. Ráno se probouzíme v mikinách a svetrech. Rychle proběhneme zbytkem domu a oblečeme bundy, než vyrazíme do práce a školky. Večer se zase vracíme do chladu,“ přiblížil aktuální situaci ve své domácnosti Tony ze Slunečné.

Tagy: