reklama
CNN Prima News Roman Šmucler

Roman Šmucler

Výpis příspěvků ke štítku „Roman Šmucler“

Šmucler: Obličej mi stále nefunguje na 100 %. Očkování je třeba lidem lépe vysvětlovat

Šéf České stomatologické komory Roman Šmucler tvrdí, že část tváře, která mu ochrnula po očkování, stále nefunguje na 100 procent. O možných vedlejších účincích nicméně věděl a již dříve uvedl, že vakcinace nelituje. Jen by byl rád, kdyby se lidem vedlejší účinky vysvětlovaly lépe. Když se trhá zub, taky existuje vzácná šance, že se během zákroku třeba zlomí čelist, uvedl Šmucler na CNN Prima NEWS.

Šmucler o řízení epidemie: Na krizovém štábu několikrát zaznělo, že musíme lidi strašit

Lidem je potřeba říkat pravdu. Když se naočkují, a řeknete jim, že je to stejně k ničemu, nejspíš se nikdo očkovat už nepůjde. V pořadu Interview na CNN Prima NEWS to řekl prezident České stomatologické komory Roman Šmucler. Politici podle něj veřejnost účelově děsí a mají ji za „nedisciplinovanou bandu“. „Češi tam, kde to dávalo smysl, disciplinovaní byli,“ řekl Šmucler.

Babiš chce, aby lidé zapomněli na oběti pandemie. Proto povolal Vojtěcha, míní Kubek

Znovujmenování Adama Vojtěcha (za ANO) ministrem zdravotnictví je jen snahou premiéra Andreje Babiše (ANO) zakrýt více než 30 tisíc obětí a pandemií zdevastovanou ekonomiku Česka. Ve vysílání CNN Prima NEWS to řekl prezident České lékařské komory Milan Kubek. Podle Romana Šmuclera, prezidenta České stomatologické komory, je výběr Vojtěcha „nejlepší ze špatných variant“.

Sledujte ZÁZNAM: Víte, jak správně pečovat o svůj chrup? Odpoví zubař Roman Šmucler

Před měsícem znovu odstartovala kampaň za důkladnější ústní hygienu. Světový den ústního zdraví se každý rok snaží lidem připomenout, jak má péče o zuby a dásně správně vypadat. Prezident České stomatologické komory proto ve čtvrtek společně s ministrem zdravotnictví Petrem Arenbergerem (za ANO) zdůrazní prevenci proti zubnímu kazu či parodontóze. Tiskovou konferenci můžete sledovat živě od 10:00 v tomto článku.

Sledujte ZÁZNAM 360° s Flegrem a Šmuclerem: Kdo má na svědomí tisíce mrtvých?

Česko hlásí téměř 30 tisíc úmrtí s covidem. Kdo může za tisíce mrtvých? Jakých největších chyb se vláda dopustila a co naopak zafungovalo? Téma pro dnešní 360° Pavlíny Wolfové a její hosty, kterými budou prezident České stomatologické komory Roman Šmucler a evoluční biolog a parazitolog Jaroslav Flegr. Začínáme ve 20:15 na CNN Prima NEWS nebo přímo v tomto článku.

reklama