CNN Prima News rybáři

rybáři

Výpis příspěvků ke štítku „rybáři“

Žraloci rybářům sežrali úlovek, pak zaútočili na loď. To jsem ještě neviděl, žasl člen posádky

Na sociálních sítích se šíří dramatické video, které natočil rybář u mysu Canaveral. Skupina žraloků tam obklíčila loď a začala útočit na její motor. Na kovovém krytu zůstaly otisky zubů, popsal majitel společnosti Fin & Fly Fishing Charters vlastnící loď Jamie Glasner. Rybář uvedl, že za svou dvacetiletou kariéru nikdy nic podobného neviděl.

Lékař mrtvolu své milenky ukryl na dno Orlické přehrady. Dnes znovu léčí lidi

Sexuální kamarádka. Tak Vladimír Mikuš popisoval svoji oběť – rodinnou známou, se kterou několik let udržoval milostný poměr. Když chtěla žena vztah ukončit, západočeský lékař se ale rozhodl, že se jí pomstí. Naposledy ji vylákal k sobě domů a zavraždil ji. Tělo pak ukryl na dně jedné z našich nejhlubších přehrad. K usvědčení z brutálního činu nakonec detektivům pomohl těžko vysvětlitelný přírodní jev. Příběh vám redakce CNN Prima NEWS přináší v rámci seriálu Zvlášť závažné zločiny, který pojednává o největších tuzemských kriminálních případech.

Jedl jsem hodně sushi. Trosečník s úsměvem popsal tříměsíční boj o přežití uprostřed oceánu

Po bezmála třech měsících na širém oceánu se australský námořník a dobrodruh Timothy Shaddock vrátil na pevninu. Nalezli ho mexičtí rybáři, na jejichž loď se dostal i se svou fenkou Bellou. Oba se i přes dlouhotrvající a leckdy úmorné putování těší dobrému zdraví. Na moři se plavili již od dubna. Podle svých slov se trosečník během dlouhého pobytu na otevřeném oceánu přejedl sushi.