reklama
CNN Prima News sázky

sázky

Výpis příspěvků ke štítku „sázky“

Olympijské naděje Perušič a Schweiner: Beach je občas peklo, musíte na sebe být tvrdí

Na olympiádě v Tokiu budou patřit k českým medailovým žolíkům. Beachvolejbalisté Ondřej Perušič a David Schweiner v rozhovoru pro CNN Prima NEWS vypráví, čím dokáží potrápit i nejslavnější soupeře. Jak je inspiroval Ondřejův děda, který má olympijské stříbro z roku 1964? Proč pořád dokola sledují film Hobit? A co mají podle sázkaře udělat se svou bandou tučňáků?

V srdci Češi, ale co když jde o peníze? Sázkaři nemají před zápasem s Dány favorita

Sobotní čtvrtfinále fotbalového Eura mezi Českem a Dánskem se nezadržitelně blíží. Utkání kromě sportovních nadšenců přitahuje také sázkaře. Ti čeští už do svých tipů dali přes 10 milionů korun, ne všichni ale věří svěřencům trenéra Jaroslava Šilhavého. Fotbalové nadšence nezajímá jen samotný výsledek, věří například i tomu, že se prosadí český střelec Patrik Schick.

EURO soutěže: Zajíc a bookmaker v Tipovačce o 2 mega, Tipcup, Tipbank

Sice s ročním zpožděním, ale přece. EURO 2020 je tu! Fotbalový svátek proběhne od pátku 11. června do neděle 11. července. Jak dopadne český nároďák? Zpestřete si šampionát Tipovačkou. Soutěž Tipsportu, jejíž podstata spočívá v tipování výsledků všech zápasů ME, je zcela zdarma. Monstróznost akce se odráží v dotaci (2 mega) a počtu odměněných (20 000 nejlepších tipérů). Celkový vítěz shrábne 150 000 korun na sázení, poražený finalista 75 tisíc a třetí v pořadí 50 tisíc. V každém kole bojujete i o podíl z banku 40 až 100 tisíc! Tipovat můžete už teď. A to není vše. Proložte EURO Prázdninovým Tipcupem a Tipbankem. Jdete do toho? Registrujte se u Tipsportu a získejte 500 Kč zdarma na své první sázky!

Hokejové mistrovství pohledem kurzů: Favoritem jsou Rusové, jak si stojí Češi?

Šokující prohry favoritů a nečekané výhry outsiderů na hokejovém mistrovství světa hýbou také s kurzy na celkového vítěze šampionátu. Favoritem stejně jako před začátkem turnaje zůstávají ruští hokejisté. Největší propad zaznamenala za necelý první týden mistrovství Kanada, Češi se drží shodně na pátém místě, i když také u nich kurz podstatně vzrostl.

Jednou budu premiérem, věří si Novotný. Lidé už na něj sází, favoritem zůstává Bartoš

Už za necelých pět měsíců Češi rozhodnou o tom, jaké bude rozložení sil v Poslanecké sněmovně a potažmo i kdo bude premiérem. Největším favoritem na tento post je podle sázkových kanceláří předseda Pirátů Ivan Bartoš. Někteří lidé si ale vsadili i na starostu Řeporyjí Pavla Novotného (ODS). „Já se jim nedivím, politický potenciál mám veliký. Jednou se stanu premiérem,“ prohlásil ve vysílání CNN Prima NEWS Novotný.

Kandidátů na prezidenta republiky přibývá. Kdo podle sázkařů patří mezi favority?

Rok a tři čtvrtě před prezidentskými volbami přibývá kandidátů, kteří chtějí zabojovat o Pražský hrad. Naposledy kandidaturu ohlásil hudebník a bývalý ministr pro lidská práva a národnostní menšiny Michael Kocáb. Podle sázkových kanceláří ale patří mezi favority jiní: premiér Andrej Babiš, generál Petr Pavel a rektorka Mendelovy univerzity v Brně Danuše Nerudová.

Ibrahimovic může mít problém, protože fušuje do sázek. Co hvězdnému útočníkovi hrozí?

Až tříletý zákaz fotbalu může teoreticky potkat legendárního útočníka Zlatana Ibrahimovice, který momentálně působí v AC Milán. Jeho společnost totiž spoluvlastní jednu maltskou sázkovou kancelář. A jakékoliv spojení profesionálních sportovců se světem tiketů a kurzů vyvolává podezření. Aktuálně aktivity švédského internacionála prošetřují organizace UEFA i FIFA.

Ze stovky měl málem miliony. O štědrý jackpot sázkaře připravil teatrální Son a VAR

Stačilo, aby se fotbalista Tottenhamu Hotspur Son Hung-min neskácel teatrálně k zemi, a jednomu chlapíkovi z Velké Británie se mohl výrazně změnit život. Rozhodl se vsadit svých pět liber na přesné výsledky tří nedělních zápasů Premier League. Potenciální výhra? Přes 90 tisíc liber, tedy 2,7 milionu korun. Takřka vše vyšlo na výbornou. O obří zisk ho připravil jeden gól, respektive zásah videorozhodčího.

reklama