CNN Prima News sázky

sázky

Výpis příspěvků ke štítku „sázky“

Díky Kolečkovi si bookmakeři přišli na pořádný balík. Co říkají experti o obětech trojúhelníků?

4. dubna 2023 19:29

Milostný trojúhelník Petra Kolečka neunikl ani pozornosti bookmakerů. Ti si v rámci tradičních novoročních speciálů zaspekulovali, zda by se známý scenárista v letošním roce mohl s jednou z ucházejících se dam oženit. Poměrně jasnou favoritkou byla v kursu 12:1 herečka Denisa Nesvačilová, na aktuální vítězku Anetu Vignerovou se sázelo v kursu 77:1.

Bookmaker: To jsem ještě nezažil, Babišovu výzvu poslechly tisíce lidí a prohrály miliony

29. ledna 2023 17:11

Výzva k sázkám, kterou šéf hnutí ANO Andrej Babiš vyvěsil ve čtvrtek na sociálních sítích, byla rozhodujícím signálem pro spoustu sázejících. Hodinu poté, co příspěvek zveřejnil, jsme zaznamenali tisíce nových registrací. Ve vysílání CNN Prima NEWS to uvedl hlavní bookmaker sázkové kanceláře Fortuna Michal Hanák. Lidé podle něj sázeli částky od 500 korun do desetitisíců. Celkově vsadili několik milionů.

Vsaďte si na mě, vyzývá Babiš k hazardu. Bookmakeři ale mají o vítězi už dávno jasno

26. ledna 2023 14:54

Kandidát na prezidenta Andrej Babiš (ANO) se snaží v posledních chvílích přesvědčit váhající voliče. Na sociálních sítích vyzývá k tomu, aby si na něj lidé vsadili. Bookmakeři totiž vypsali na jeho výhru vysoký kurz, který značí menší pravděpodobnost úspěchu ve volbách. Naopak kurz na Petra Pavla už od konce prvního kola neustále klesá. Babišův protivník je tak u sázkových kanceláří jasným favoritem.

Pavel je jasný favorit, tvrdí sázkové kanceláře. Babiš nemá ani desetiprocentní šanci vyhrát

24. ledna 2023 17:42

Vítězství Petra Pavla v prezidentských volbách je podle kurzů sázkových kanceláří téměř jasné. Šance Andreje Babiše stát se hlavou státu se poprvé propadly pod deset procent. Pokud by se někdo na něj rozhodl vsadit tisícovku, mohl by teoreticky vyhrát až 7 500 korun, zatímco při sázce stejné částky na Petra Pavla by zisk nečinil ani stokorunu.

Bookmakeři lámou ve volbách rekordy, kurzy vede Pavel. Češi prosázeli už téměř 300 milionů

15. ledna 2023 19:43

Letošní prezidentské volby v objemu prosázených financí překonají ty minulé, míní bookmaker Fortuny Michal Hanák. Češi u sázkových kanceláří nechali už téměř 300 milionů korun. Podle kurzů je před druhým kolem jasným favoritem Petr Pavel, se zhruba pětkrát vyšší šancí na vítězství, než jakou má Andrej Babiš. Z těchto čísel však zatím nelze vyvozovat jisté závěry, už kampaň před prvním kolem voleb totiž podle bookmakera přinesla mnoho zvratů.

Favoritem sázkařů na Hrad je po debatě Pavel, Nerudová se propadla. Jak je na tom Babiš?

12. ledna 2023 10:48

Bývalý vysoký představitel české armády a NATO Petr Pavel je i den před začátkem volby prezidenta sázkovým favoritem. Po středeční debatě na TV Prima a CNN Prima NEWS si pozici upevnil a jeho kurz je na hodnotách 1,45:1 až 1,52:1. Pohoršila si ekonomka a bývalá rektorka Mendelovy univerzity Danuše Nerudová, která měla v pondělí kurz na výhru 5:1 a aktuálně stoupl na 10:1 až 14:1. Šance předsedy ANO a bývalého premiéra Andrej Babiš vyjadřuje kurz okolo 3,4:1. Vyplývá to z informací sázkových kanceláří na jejich internetových stránkách.

Sledujte Hlavní zprávy: Favorité voleb podle bookmakerů. Na koho padla nejvyšší sázka?

26. listopadu 2022 18:03

Při minulé volbě prezidenta Češi prosázeli 185 milionů korun. Nejvyšší sázka, přes dva miliony korun, byla na Miloše Zemana. Sázky na nové prezidentské jméno se už rozjely a s blížícím se termínem voleb budou ještě gradovat. Kdo je nyní favoritem? Nejen o tom budou sobotní Hlavní zprávy. Sledujte je od 18:55 na CNN Prima NEWS a na Primě.

Sázky na Babiše už utichly. Janeček se poprvé v životě přepočítal, má jasno bookmaker

8. listopadu 2022 23:38

Do prezidentských voleb se přihlásilo celkem 21 kandidátů. Zda se všichni zúčastní lednového boje o Hrad, vyhodnotí v následujících dnech úředníci, kteří budou kontrolovat platnost nasbíraných podpisů a další náležitosti. Hlavní favority si však už Češi zvolili, dokazují to kurzy u sázkových kanceláří. Bookmaker Michal Hanák v pořadu 360° na CNN Prima NEWS přiblížil, kteří kandidáti mají podle občanů největší šance zvítězit.

Díky baseballu vydělal rekordní sumu. Miliony rozdá lidem, kteří si koupili jeho matrace

7. listopadu 2022 16:18

Tým Houston Astros se po pěti letech vrátil na baseballový trůn. Triumf texaské organizace ve Světové sérii v MLB udělal radost možná až statisícům fanoušků. Některým obzvlášť. Ti, kteří v nedávné době zakoupili luxusní matraci od společnosti podnikatele Jima McIngvalea, mohli po vítězství „Stros“ usínat s příjemným pocitem, že všechny peníze utracené za pohodlnou plochu na spánek dostanou zpět. Může za to bezprecedentní sázka.