reklama
CNN Prima News schůzka

schůzka

Výpis příspěvků ke štítku „schůzka“

Rakušan se během prosince dvakrát setkal s Mynářem. Prozradil, co s kancléřem probíral

5. ledna 2022 21:16

Ministr vnitra a šéf hnutí STAN Vít Rakušan se koncem minulého roku setkal dvakrát s hradním kancléřem Vratislavem Mynářem, informoval Deník N. Schůzky, o kterých ani jedna ze stran neinformovala veřejnost, se podle Rakušana uskutečnily z Mynářovy iniciativy. Řešit prý spolu měli jmenování nové vlády a jeden konkrétní návrh prezidenta Miloše Zemana.

Přesouváme vojáky po vlastním území, reaguje Kreml na Bidenovy hrozby. Putin chce schůzku

12. prosince 2021 12:34

Rusko je podle mluvčího Kremlu Dmitrije Peskova démonizováno za to, že přesouvá vojska po vlastním území. Mezi Ruskem a Západem v poslední době panuje napětí kvůli tomu, že Moskva shromažďuje u hranic s Ukrajinou velké počty vojáků. O situaci tento týden během videokonference jednal ruský prezident Vladimir Putin se svým americkým protějškem Joem Bidenem.

Fiala se znovu sejde se Zemanem v pondělí. Jurečka dočasně povede dvě ministerstva

10. prosince 2021 08:23

Designovaný premiér Petr Fiala (ODS) se v pondělí sejde s prezidentem Milošem Zemanem, aby se domluvili na termínu jmenování nové vlády. Českému rozhlasu to v pátek ráno řekl vedoucí prezidentské kanceláře Vratislav Mynář. S kandidátem na ministra zemědělství Zdeňkem Nekulou (KDU-ČSL) se podle něj hlava státu setká hned po Novém roce a následně ho jmenuje. Do té doby by vedením resortu mohl být podle informací Hradu pověřen lidovec Marian Jurečka.

Prezident je ve formě, zemanovsky mi poradil, řekl Blažek. Vyšetřování kvůli korupci odmítl

1. prosince 2021 13:02

Kandidát na ministra spravedlnosti Pavel Blažek (ODS) po středečním jednání s prezidentem Milošem Zemanem odmítl, že by byl vyšetřován kvůli korupci či manipulacím s městským majetkem v Brně. O tom, že policie Blažka podezírá, psaly tento týden web Aktuálně.cz a deník Hospodářské noviny (HN). Prezident poslanci ODS poradil, aby se nenechal novináři udolat, doplnil Blažek. Za priority resortu považuje řešení situace soudních znalců či novelu zákona o státním zastupitelství.

Jmenování premiéra není pasování na rytíře, glosuje Dostál. Zeman se s Fialou setkat nemusí

26. listopadu 2021 14:22

Právník Ondřej Dostál (Piráti) považuje plánované nedělní setkání prezidenta Miloše Zemana s předsedou ODS Petrem Fialou za zbytečné. „Myslím, že osobní kontakt nutný není. I vzhledem k tomu, co teď nařizujeme ostatním občanům," řekl ve vysílání CNN Prima NEWS. I přesto, že se Zeman ve čtvrtek vrátil do ÚVN kvůli pozitivnímu výsledku testu na covid, už v sobotu by ho měli z nemocnice propustit. V neděli pak hlava státu hodlá jmenovat Fialu premiérem.

Stejné oblečení i chybějící datum: Lidé spekulují o věrohodnosti videa se Zemanem

21. října 2021 18:02

Hradní kancléř Vratislav Mynář ve čtvrtek zveřejnil videozáznam z nedávné schůzky v ÚVN, kde prezidenta Miloše Zemana navštívil předseda Sněmovny Radek Vondráček (ANO). Někteří lidé na sociálních sítích začali pochybovat o tom, zda byly záběry pořízené skutečně 14. října. Podezření vyvolává fakt, že Mynář i Vondráček během 21. října vystoupili ve veřejném prostoru s úplně stejným oblečením, které měli na sobě i před týdnem.

Sledujte ZÁZNAM Co Čech, to politik: Dá se podle videa odhadnout diagnóza Zemana?

21. října 2021 17:00

Hradní kancléř Vratislav Mynář ve čtvrtek odhalil video z týden staré schůzky v Ústřední vojenské nemocnici, kdy prezidenta Miloše Zemana navštívil předseda Sněmovny Radek Vondráček (ANO). Je přístup, kterým Hrad přistupuje k informování o zdravotnímu stavu prezidenta, v pořádku? A dá se podle videozáznamu poznat, jakou chorobou Zeman trpí? Těmito a dalšími otázkami se budou od 18:00 v pořadu CNN Prima NEWS Co Čech, to politik zabývat advokát Tomáš Sokol, lékař Jan Hnízdil a šéfredaktor Zdravotnického deníku Tomáš Cikrt. Diskuzi můžete sledovat živě na CNN Prima NEWS i v tomto článku.

Zeman a Babiš se v neděli setkají v Lánech. Proberou výsledky sněmovních voleb

7. října 2021 13:37

Prezident Miloš Zeman přijme v neděli večer na zámku v Lánech premiéra a předsedu hnutí ANO Andreje Babiše, řekl ve čtvrtek prezidentův mluvčí Jiří Ovčáček. Dá se předpokládat, že spolu oba politici proberou výsledek pátečních a sobotních sněmovních voleb. Babiš webu Blesk.cz řekl, že půjde o neformální schůzku, nikoli o povolební jednání. Setkání se podle Ovčáčka uskuteční v Lánech v 18:00.

reklama