reklama
CNN Prima News schůzka

schůzka

Výpis příspěvků ke štítku „schůzka“

Věřím, že Kroupa ví, co říká. Jestli má nahrávku, ať ji zveřejní, vyzývá Bartošek

Předseda poslaneckého klubu KDU-ČSL Jan Bartošek vyzval reportéra Seznam Zpráv Janka Kroupu, ať předloží důkazy, které by vicepremiéra Jana Hamáčka (ČSSD) usvědčily z toho, že chtěl ututlat kauzu Vrbětice výměnou za vakcíny Sputnik V od Ruska. Okolnosti Hamáčkovy cesty do Moskvy jsou však podivné a vláda je ještě plně nevysvětlila, dodal Bartošek v pořadu K věci na CNN Prima NEWS.

Hamáček zkolaboval kvůli tlaku. Před pár týdny podstoupil operaci

Ministr vnitra Jan Hamáček (ČSSD) zkolaboval. Pro Blesk Zprávy uvedl, že zřejmě kvůli tlaku. Ruší tak své schůzky a nedorazí na jednání Sněmovny, v péči lékařů však není. Před pár týdny šéf ČSSD podstoupil operaci. Nachází se navíc i pod značným politickým tlakem poté, co ministr kultury Lubomír Zaorálek zatím odmítl převzít funkci po odvolaném ministru zahraničí Tomáši Petříčkovi.

Ať policie prošetří úniky z mého diáře, řekl Faltýnek. Trestní oznámení prý nepodá

Předseda poslanců ANO Jaroslav Faltýnek nebude podávat trestní oznámení kvůli zveřejněným informacím na základě údajů z jeho starších diářů. Soudí ale, že by policie měla záležitosti, o nichž píše server Seznam Zprávy, i okolnosti úniku údajů z diáře prošetřit. Týkají se například rozdělování sportovních dotací a údajného postupu při možném vzniku firmy ve Faltýnkově skrytém vlastnictví.

Prymula se stane Babišovým poradcem. Vydělat by si měl až 800 tisíc korun

Exministr zdravotnictví Roman Prymula nemusel na novou pracovní příležitost čekat příliš dlouho. Stane se poradcem premiéra Andreje Babiše (ANO) a vydělat by si měl celkově 800 tisíc korun. Prymula skončil ve funkci ministra poté, co byl vyfotografován bez roušky po schůzce s předsedou poslaneckého klubu hnutí ANO Jaroslavem Faltýnkem, která proběhla v restauraci, která měla být v té době kvůli vládním nařízením uzavřená.

reklama